d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1763764765766767823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
May 25 2012 03:23am
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :love:
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 25 2012 06:42am
Format był robiony jakieś 2,5 tyg temu tylko dlatego, że podczas gry w betę też mi się wyjebał komp tylko że wtedy nie chciał się w ogóle uruchamiać . Wyszło na to, że miałem jakieś błędy na dysku, wykasowało pliki windowsa więc postawiłem nowy.
mój komp:
Intel Core 2 Duo e7200 2,53 GHz
4 GB Ramu Karta Radeon HD 4800 1GB
teraz sytuacja jest taka, że wyłączyłem niemal wszystkie szczegóły w grze ponieważ nadal uważam że to karta nie domaga. Gram parę godzin, ma bok obudowy zdjęty i nagle wyskakuje: Entering sleep mode i uruchamia się ponownie.
Uruchamiam go w trybie awaryjnym tylko po to żeby go uruchomić zaraz normalnie. Włączam d3 i gdy dochodzi do ekranu z loginem i hasłem znowu przechodzi w czuwanie i uruchamia się ponownie. Gdy postoi pare godzin to sytuacja wygląda następująco, że po włączeniu przycisku, po 2-3 sek od startu uruchamia się ponownie i tak w koło macieju. Dopiero reset pozwala na ponowne uruchomienie systemu.
Parokrotne próby uruchomienia d3 z rzędu skutkują za każdym razem uruchomieniem kompa raz jeszcze. Robię do dopóty, dopóki gra się załączy.
Jeśli potrzeba więcej danych to mówcie co pisać. Pomocy plz ? Poważnie

boje sie troche zdjąc to bo sie na tym nie znam :(
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
May 25 2012 08:56am
Quote (thorgal999 @ 25 May 2012 13:42)
Format był robiony jakieś 2,5 tyg temu tylko dlatego, że podczas gry w betę też mi się wyjebał komp tylko że wtedy nie chciał się w ogóle uruchamiać . Wyszło na to, że miałem jakieś błędy na dysku, wykasowało pliki windowsa więc postawiłem nowy.
mój komp:
Intel Core 2 Duo e7200 2,53 GHz
4 GB Ramu  Karta Radeon HD 4800 1GB
teraz sytuacja jest taka, że wyłączyłem niemal wszystkie szczegóły w grze ponieważ nadal uważam że to karta nie domaga. Gram parę godzin, ma bok obudowy zdjęty i nagle wyskakuje: Entering sleep mode i uruchamia się ponownie.
Uruchamiam go w trybie awaryjnym tylko po to żeby go uruchomić zaraz normalnie. Włączam d3 i gdy dochodzi do ekranu z loginem i hasłem znowu przechodzi w czuwanie i uruchamia się ponownie. Gdy postoi pare godzin to sytuacja wygląda następująco, że po włączeniu przycisku, po 2-3 sek od startu uruchamia się ponownie i tak w koło macieju. Dopiero reset pozwala na ponowne uruchomienie systemu.
Parokrotne próby uruchomienia d3 z rzędu skutkują za każdym razem uruchomieniem kompa raz jeszcze. Robię do dopóty, dopóki gra się załączy.
Jeśli potrzeba więcej danych to mówcie co pisać. Pomocy plz ? Poważnie

boje sie troche zdjąc to bo sie na tym nie znam :(


tl;dr :C
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
May 25 2012 12:13pm
coś Ci się przegrzewa Aluś, tylko nie wiem co :( szkoda, tankujący barba na inferno tego brakuje :(
jutro mam czas gdzieś od 9tej-10tej rano i mogę grać cały dzień, jak ktoś bedzie chciał pofarmić trochę inferno dajcie znać ;)
i potrzebuję pomocy do ubicia beliala aII :(
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 25 2012 08:15pm
j
Quote (malleus @ May 25 2012 08:13pm)
coś Ci się przegrzewa Aluś, tylko nie wiem co :( szkoda, tankujący barba na inferno tego brakuje :(
jutro mam czas gdzieś od 9tej-10tej rano i mogę grać cały dzień, jak ktoś bedzie chciał pofarmić trochę inferno dajcie znać ;)
i potrzebuję pomocy do ubicia beliala aII :(


ja pogram, ale nie caly dzien :P
jak bede dam znac :P
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 25 2012 11:10pm
ja bym pogral ale:
1) nie dziala mi komputer
2) na 13 ide do pracy
3) nie dziala mi komputer i teraz nawet nie wiem co zrobic
Member
Posts: 37,984
Joined: Jan 23 2006
Gold: 7,197.77
Warn: 10%
May 26 2012 04:36am
Aloha friends, how is it going?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 26 2012 05:17am
Quote (NaRa @ May 26 2012 12:36pm)
Aloha friends, how is it going?


diablo is dead :P
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 26 2012 06:48am
Quote (NaRa @ 26 May 2012 12:36)
Aloha friends, how is it going?


my komp is dead
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 26 2012 12:16pm
Alek, sciagnij sobie http://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html .
Po wlaczeniu pc/diablo kontroluj temperatury , jezeli sa wyzsze jak dobre 70 stopni, nie mowiac o bliskich 100 ( przy tej temperaturze komputer sie wylacza w celu nieuszkodzenia ) to jest pewne ze sie przegrzewa, a nie jest to cos innego.
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1763764765766767823Next
Closed New Topic