Gratulacje Janek - stara prawda nadal dziala kasa rzadzi

Gz Marek spammerze
Dwa dni tem mialem awarie sprzetu. podczas gry w d3 nagle mi sie wszystko wylaczylo i zresetowal sie komp. wydaje mi sie ze sie karta przegrzala. nie chial sie urchomic i ciagle robil restart. zbieglo sie to z wyjazdem integracyjnym z firmy wiec w sumie dobrze. wczoraj wieczorem wrocilem z Pisza na mazurach. Bylo zajebiscie !!!! kajaki, jakies zadania, integracja.
wrocilem i zarowno komp jak i gra juz zie uruchamiaja. zmniejszylem detale zeby tak karty nie obciazac ale nie wiem czy to cos da. jesli jednak padnie karta to sie zalamie. mam radeona hd 4800 1gb. nie jest nowy ale i nie jakis stary. mam nadzieje ze to pomoze. dzisiaj wolne mam i jestem na 3 akcie nm. jesli ktos bedzie chcial pograc to smialo.