Quote (Fiukture @ May 21 2012 02:06am)
Dobry wieczor
Kurcze pozazdroscic, ze sobie w d3 gierzycie ja poki co nie mam takiej opcji, a tak ogolnie to jak uwazacie ? Gra warta tych pieniedzy i tylu lat czekania ?
Naprawde przelom i cos nowego ? Jakies komenty czytalem, ze np. mocno podobna do " torchlighta " jest ? Ze jak na 12 lat czekania to troche wiecej moglaby zaoferowac ?
A wam sie podoba i wciaga jak stare dobre d2 ?
Pozdrawiam
gierka zajebista jest

zauwazylismy troche bugow z balansem postaci, ale sie przyjemnie kazda gra

co do podobienstwa do torchlighta to sa ogromne

przeszedlem 3 postaciami torchlighta to wiem ;D