d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1760761762763764823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 19 2012 07:31am
Quote (thorgal999 @ 19 May 2012 14:56)
:) tylko żona się burzy że tyle siedzę no ale zaległości mam :P


Daj spokoj, u mnie to samo, tyle ze nie z zona :D
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
May 20 2012 10:47am
kurwa co z tymi serwerami? jaja jakieś? mam trochę czasu to akurat nie działają co chujowa firma -_-
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 20 2012 11:02am
Quote (markov @ May 19 2012 03:31pm)
Daj spokoj, u mnie to samo, tyle ze nie z zona :D


jeszcze :>
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
May 20 2012 04:25pm
mam barba na 44, macie jakies itemy fajne? bo ja w kupie gram troche ;<
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
May 20 2012 06:06pm
Dobry wieczor
Kurcze pozazdroscic, ze sobie w d3 gierzycie ja poki co nie mam takiej opcji, a tak ogolnie to jak uwazacie ? Gra warta tych pieniedzy i tylu lat czekania ?
Naprawde przelom i cos nowego ? Jakies komenty czytalem, ze np. mocno podobna do " torchlighta " jest ? Ze jak na 12 lat czekania to troche wiecej moglaby zaoferowac ?
A wam sie podoba i wciaga jak stare dobre d2 ?

Pozdrawiam
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 20 2012 07:32pm
Quote (Fiukture @ May 21 2012 02:06am)
Dobry wieczor
Kurcze pozazdroscic, ze sobie w d3 gierzycie ja poki co nie mam takiej opcji, a tak ogolnie to jak uwazacie ? Gra warta tych pieniedzy i tylu lat czekania ?
Naprawde przelom i cos nowego ? Jakies komenty czytalem, ze np. mocno podobna do " torchlighta " jest ? Ze jak na 12 lat czekania to troche wiecej moglaby zaoferowac ?
A wam sie podoba i wciaga jak stare dobre d2 ?

Pozdrawiam


gierka zajebista jest :) zauwazylismy troche bugow z balansem postaci, ale sie przyjemnie kazda gra ;) co do podobienstwa do torchlighta to sa ogromne :D przeszedlem 3 postaciami torchlighta to wiem ;D
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 21 2012 02:01am
mi się zajebiście podoba ale ze względu na to że praktycznie całą przechodzę solo to ciężko jest.
Wciąga, są nowe rozwiązania z buildem, nie musisz robić nowej postaci tylko dlatego że chcesz jej zmienić charakter. O bugach troche czytalem ale blizz chyba na bieżąco je likwiduje. Muszę wreszcie obczaić AH bo ni w ząb nie wiem o co chodzi a biedny jestem jak mysz kościelna.
Warta swojej ceny imo :)

e: There are currently 7 Players Online Slashing


jeszcze ktoś tłucze i szuka nowych potworów :)

This post was edited by thorgal999 on May 21 2012 02:05am
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
May 21 2012 08:11am
Quote (thorgal999 @ 21 May 2012 09:01)
mi się zajebiście podoba ale ze względu na to że praktycznie całą przechodzę solo to ciężko jest.
Wciąga, są nowe rozwiązania z buildem, nie musisz robić nowej postaci tylko dlatego że chcesz jej zmienić charakter. O bugach troche czytalem ale blizz chyba na bieżąco je likwiduje. Muszę wreszcie obczaić AH bo ni w ząb nie wiem o co chodzi a biedny jestem jak mysz kościelna.
Warta swojej ceny imo :)
e: There are currently 7 Players Online Slashing

jeszcze ktoś tłucze i szuka nowych potworów :)


papa tłucze
alus kup vita/str dla barba bo z 2k hp to giniesz na nm na byle bossie, najlepiej podejrzyj barbow krzysia albo radzia
Member
Posts: 20,475
Joined: Mar 24 2006
Gold: Locked
May 21 2012 10:17am
ulepszenie gwiazdki zadzialalo , własnie Paul przywrócił mi praw :D

This post was edited by Gandi_PL on May 21 2012 10:23am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 21 2012 10:57am
Quote (Gandi_PL @ 21 May 2012 18:17)
ulepszenie gwiazdki zadzialalo , własnie Paul przywrócił mi praw :D


Gratulacje! :)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1760761762763764823Next
Closed New Topic