Quote (Leny @ Wed, 26 Nov 2008, 21:00)
swoja droga sporo gps dzisiaj wpadlo nawet

Troche

. Szkoda, że tylko 1 lvl zdobyłem...kompletny brak chętnych do gry ludzi na moim lvlu.
Quote (Mefju @ Wed, 26 Nov 2008, 21:03)
opijamy

gz

Ty moj UKASZU!!!!!!!!!!!