☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev
1
758
759
760
761
762
823
Next
Closed
New Topic
Views: 104134
Replies: 8226
Track Topic
Stiffus
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold
:
389.98
#7591
May 15 2012 12:17pm
MAM CHUJOWA KARTE GFX I SIE DIABLO NIE CHCE ZAINSTALOWAC
a dzis w saturnie wchodze, chce na pudelko popatrzec i podchodzi do mnie typ i mowi "Pan mi wyglada na takiego, co sie rozglada za Diablo 3" i wyjal z szafki pod monitorem chyba ostatnia sztuke, na polkach nic nie bylo. Poczulem sie, jakbym kupowal dragi. No ale wiedzac, ze nie pojdzie pozostalo mi tylko podotykac
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#7592
May 15 2012 01:13pm
Quote (malleus @ May 15 2012 08:16pm)
zajebiście, żeś zrobił oddzielny pokój do d3 bo tyle ludzi wali na tsa do nas, że chuj, poza tym fajnie, że zahasłowane
easy Gregory
juz hasla ni ma
thaplayah
Member
Posts: 26,047
Joined: Apr 22 2007
Gold
:
26,590.00
#7593
May 15 2012 01:20pm
Accur8#1264
But currently unable to login. Error 37 and 75 ftw. Going to sleep for now! lol...
thorgal999
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
26,809.75
#7594
May 15 2012 10:25pm
Quote (Stiffus @ 15 May 2012 20:17)
MAM CHUJOWA KARTE GFX I SIE DIABLO NIE CHCE ZAINSTALOWAC
a dzis w saturnie wchodze, chce na pudelko popatrzec i podchodzi do mnie typ i mowi "Pan mi wyglada na takiego, co sie rozglada za Diablo 3" i wyjal z szafki pod monitorem chyba ostatnia sztuke, na polkach nic nie bylo. Poczulem sie, jakbym kupowal dragi. No ale wiedzac, ze nie pojdzie pozostalo mi tylko podotykac
popatrzyl na Ciebie i z litosci Ci sprzedal zeby jedyna rozrywka w zyciu nie bylo ganianie sie z psem. teraz mozesz urozmaicic je troszke i po pare godzin dziennie przygladac sie pudelku. podziekowales panu ?
markov
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold
:
871.28
#7595
May 16 2012 10:22am
Panowie, jak idzie? Ja jestem po leoricu na nm.
Zultanite
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold
:
Locked
#7596
May 16 2012 10:26am
Dzien dobry.
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#7597
May 16 2012 10:49am
Quote (markov @ May 16 2012 06:22pm)
Panowie, jak idzie? Ja jestem po leoricu na nm.
wlasnie wchodze na nm
mr00wekpl
Member
Posts: 3,151
Joined: Apr 4 2008
Gold
:
2,486.50
#7598
May 16 2012 05:32pm
Niestety, bez zmiany kompa nie powalcze z d3...
thorgal999
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
26,809.75
#7599
May 16 2012 10:10pm
Quote (Fiukture @ 16 May 2012 18:26)
Dzien dobry.
czesc Marecki i wszyscy inni
Quote (markov @ 16 May 2012 18:22)
Panowie, jak idzie? Ja jestem po leoricu na nm.
ja takze jestem po Leoricu ale na normalu i utknalem
malleus
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold
:
294,666.00
#7600
May 17 2012 01:25am
Quote (thorgal999 @ 17 May 2012 05:10)
czesc Marecki i wszyscy inni
ja takze jestem po Leoricu ale na normalu i utknalem
dowieźli Ci w końcu?
sry Radzio za wczoraj, d/c vectra odcięła mi net /nie mylić z moją żoną/
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
758
759
760
761
762
823
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact