d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1758759760761762823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 15 2012 12:17pm
MAM CHUJOWA KARTE GFX I SIE DIABLO NIE CHCE ZAINSTALOWAC :(
a dzis w saturnie wchodze, chce na pudelko popatrzec i podchodzi do mnie typ i mowi "Pan mi wyglada na takiego, co sie rozglada za Diablo 3" i wyjal z szafki pod monitorem chyba ostatnia sztuke, na polkach nic nie bylo. Poczulem sie, jakbym kupowal dragi. No ale wiedzac, ze nie pojdzie pozostalo mi tylko podotykac :(
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 15 2012 01:13pm
Quote (malleus @ May 15 2012 08:16pm)
zajebiście, żeś zrobił oddzielny pokój do d3 bo tyle ludzi wali na tsa do nas, że chuj, poza tym fajnie, że zahasłowane


easy Gregory :D
juz hasla ni ma :P
Member
Posts: 26,047
Joined: Apr 22 2007
Gold: 26,590.00
May 15 2012 01:20pm
Accur8#1264

But currently unable to login. Error 37 and 75 ftw. Going to sleep for now! lol...
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 15 2012 10:25pm
Quote (Stiffus @ 15 May 2012 20:17)
MAM CHUJOWA KARTE GFX I SIE DIABLO NIE CHCE ZAINSTALOWAC :(
a dzis w saturnie wchodze, chce na pudelko popatrzec i podchodzi do mnie typ i mowi "Pan mi wyglada na takiego, co sie rozglada za Diablo 3" i wyjal z szafki pod monitorem chyba ostatnia sztuke, na polkach nic nie bylo. Poczulem sie, jakbym kupowal dragi. No ale wiedzac, ze nie pojdzie pozostalo mi tylko podotykac :(


popatrzyl na Ciebie i z litosci Ci sprzedal zeby jedyna rozrywka w zyciu nie bylo ganianie sie z psem. teraz mozesz urozmaicic je troszke i po pare godzin dziennie przygladac sie pudelku. podziekowales panu ?
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 16 2012 10:22am
Panowie, jak idzie? Ja jestem po leoricu na nm.
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
May 16 2012 10:26am
Dzien dobry.
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 16 2012 10:49am
Quote (markov @ May 16 2012 06:22pm)
Panowie, jak idzie? Ja jestem po leoricu na nm.


wlasnie wchodze na nm
Member
Posts: 3,151
Joined: Apr 4 2008
Gold: 2,486.50
May 16 2012 05:32pm
Niestety, bez zmiany kompa nie powalcze z d3...
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 16 2012 10:10pm
Quote (Fiukture @ 16 May 2012 18:26)
Dzien dobry.

czesc Marecki i wszyscy inni ;)
Quote (markov @ 16 May 2012 18:22)
Panowie, jak idzie? Ja jestem po leoricu na nm.


ja takze jestem po Leoricu ale na normalu i utknalem :)
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
May 17 2012 01:25am
Quote (thorgal999 @ 17 May 2012 05:10)
czesc Marecki i wszyscy inni ;)


ja takze jestem po Leoricu ale na normalu i utknalem :)


dowieźli Ci w końcu? :unsure:


sry Radzio za wczoraj, d/c vectra odcięła mi net /nie mylić z moją żoną/
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1758759760761762823Next
Closed New Topic