Quote (Zeratull @ 15 May 2012 19:04)
wczoraj po polnocy dopiero po godzinie prob zesmy sie zalogowali, teraz powinno max pare prob i sie logniesz, proboj do skutku
zajebiście, żeś zrobił oddzielny pokój do d3 bo tyle ludzi wali na tsa do nas, że chuj, poza tym fajnie, że zahasłowane