d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1757758759760761823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
May 15 2012 04:13am
na jakim serwerze gracie, eu czy amer?
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 15 2012 04:22am
Quote (malleus @ 15 May 2012 12:13)
na jakim serwerze gracie, eu czy amer?


ja bede gra cna eu bo ameryka chyba stoi czy już ruszyła ?

o widzę że załączona ameryka już. Rano serwery były wyłączone.

This post was edited by thorgal999 on May 15 2012 04:24am
Member
Posts: 20,475
Joined: Mar 24 2006
Gold: Locked
May 15 2012 04:29am
Quote (malleus @ 15 May 2012 12:13)
na jakim serwerze gracie, eu czy amer?


eu ofc
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
May 15 2012 07:57am
malleus#2222

zakupioned w empiku za 179 pln, jak cos to moze pogram wieczorkiem :D
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 15 2012 08:12am
Quote (Gandi_PL @ 15 May 2012 12:05)
guest pass jest tylko do leorica :P chyba ze kupiles juz keya do d3


Mam juz full,

Jak ktos chce leciec po leoricu to pisac :)
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 15 2012 09:24am
Quote (malleus @ May 15 2012 03:57pm)
malleus#2222

zakupioned w empiku za 179 pln, jak cos to moze pogram wieczorkiem :D


lol ale tag Ci sie trafil :P

edit: marek wyslalem ci requesta jbc
kto moze to na TS niech wlazi, lepiej sie gra:P

This post was edited by Zeratull on May 15 2012 09:24am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 15 2012 10:32am
Quote (Zeratull @ 15 May 2012 17:24)
lol ale tag Ci sie trafil :P

edit: marek wyslalem ci requesta jbc
kto moze to na TS niech wlazi, lepiej sie gra:P


Ja dopiero w wiezieniu straznika bije na normie :s
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
May 15 2012 11:59am
n chuja nie mozna sie zalogowac, serwery przeciazone gg
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 15 2012 12:04pm
Quote (malleus @ May 15 2012 07:59pm)
n chuja nie mozna sie zalogowac, serwery przeciazone gg


wczoraj po polnocy dopiero po godzinie prob zesmy sie zalogowali, teraz powinno max pare prob i sie logniesz, proboj do skutku
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
May 15 2012 12:16pm
Quote (Zeratull @ 15 May 2012 19:04)
wczoraj po polnocy dopiero po godzinie prob zesmy sie zalogowali, teraz powinno max pare prob i sie logniesz, proboj do skutku


zajebiście, żeś zrobił oddzielny pokój do d3 bo tyle ludzi wali na tsa do nas, że chuj, poza tym fajnie, że zahasłowane
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1757758759760761823Next
Closed New Topic