d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1752753754755756823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 10 2012 10:55am
Quote (Stiffus @ 10 May 2012 18:45)
Good afternoon my friend



Pisalem dzis mature, tak, wiem, ze smieszne jak na 22 latka. Wczesniej polski pisemny, matma, teraz angielski podst i roz, jutro polski ustny, w sobote angielski ustny i koniecccccc!
matme z tego, co widze w odpowiedziach zaliczylem na minimalnym progu, 15pkt zeby zdac, ja mialem 17 albo 18, zalezy jak zerkna na zadania otwarte, angielski 100% podstawa i zobaczymy jak rozszerzenie, polski raczej tez zdany. Tylko ustnego polaka sie w chuuuuuj boje


dobrze że Cię dopuścili. lepiej późno niż wcale :P
a tak serio to gl ale znając Ciebie ze słyszenia to jednak też ustnego się boję.
Member
Posts: 20,475
Joined: Mar 24 2006
Gold: Locked
May 10 2012 11:34am
Quote (thorgal999 @ 10 May 2012 15:26)
a w d3 myslisz ze nie bedzie mozna tradowac ?
z tego co widze to na becie handel szedl az milo


ta ale w final 90-95% trade bedzie na ah
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 10 2012 01:55pm
bedziecie grali 15 maja w d3?
ja bym proponowal razem grac, ja, alek, grzes, janek
ja - barb
alek - dh
grzes wd albo monk
janek - wizard

jakby ktos chcial czyms innym grac to mowcie jakos sie umowimy :)
ale dobrze by bylo zeby byly 4 rozne klasy

o, albo napiszcie czym chcielibyscie grac to sie ustali klasy :).

This post was edited by Zeratull on May 10 2012 01:55pm
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 10 2012 02:00pm
ja gram monkiem
Member
Posts: 20,475
Joined: Mar 24 2006
Gold: Locked
May 10 2012 02:01pm
Quote (Zeratull @ 10 May 2012 21:55)
bedziecie grali 15 maja w d3?
ja bym proponowal razem grac, ja, alek, grzes, janek
ja - barb
alek - dh
grzes wd albo monk
janek - wizard

jakby ktos chcial czyms innym grac to mowcie jakos sie umowimy :)
ale dobrze by bylo zeby byly 4 rozne klasy

o, albo napiszcie czym chcielibyscie grac to sie ustali klasy :).


ja dh :D
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 10 2012 02:02pm
Quote (thorgal999 @ May 10 2012 10:00pm)
ja gram monkiem


ok
to ja barb
alek - monk
janek - dh
grzes - wezmiesz wizarda ? :D
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
May 10 2012 02:07pm
Quote (Zeratull @ 10 May 2012 21:02)
ok
to ja barb
alek - monk
janek - dh
grzes - wezmiesz wizarda ? :D


ja nie wiem czy bede mial czas, na pewno pogram ale nie wiem czy 15tego i pozniej
zreszta gra chujowa, sami zobaczycie <_<
Member
Posts: 37,984
Joined: Jan 23 2006
Gold: 7,197.77
Warn: 10%
May 11 2012 06:40am
Aloha friends, someone interested to do a cata?
My new warlock is looking forward to test his new toys!
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
May 11 2012 07:10am
Quote (NaRa @ 11 May 2012 13:40)
Aloha friends, someone interested to do a cata?
My new warlock is looking forward to test his new toys!


in the morning i saw 15 ppl slashing online /or just logged on/, try solo Malte, game has been is ruined already :)
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 11 2012 11:20am
60% z ustnego polskiego. No to jutro angol I juz totalnie mam wyjebane na oswiate w Polsce :D
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1752753754755756823Next
Closed New Topic