d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1751752753754755823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 8 2012 09:36pm
dzien dobry i do widzenia na caly dzien. dzisiaj tradycyjny zjazd przydupasow wiec znowu sie wynudze.
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
May 9 2012 05:54am
Quote (malleus @ 7 May 2012 19:29)
no może fajne mają abilities,  ale co poza tym? :( mnie gra w te nowe pokemony jakoś mało zachęca,
gra oparta na sprzęcie powinna dawać kasę na ten sprzęt, a tu chujnia, więc nn, takie jest moje zdanie
skończę poresetowe d2 pewnie niedługo a potem trochę popykam w d3, chociaż jestem nastawiony sceptycznie
ogólnie jakoś ostatnio nie chce mi się grać :(


Zgadzam się w 100% widać to wieczorami gdy online jest maks 50-65 osób. Ostatni update wbił ostatni gwóźdź do trumny , a stary dobry LS został pogrzebany żywce i zaczyna kończyć mu się tlen.
Większość nie wie co zrobić czy sprzedawać teraz sprzęt czy czekać do resetu bo może ceny podskoczą. Obecnie ceny są tak strasznie zaniżane , że gdy rok temu kupiłeś sprzęt za dajmy na to 50,000
teraz będzie problem z uzyskaniem za niego 35,000.

Ja osobiście czekam do resetu ( przy obecnej liczbie osób grających w to hmmm gówno... bo inaczej tego teraz nie mogę nazwać może to trochę potrwać...) i podjąłem decyzje o sprzedaniu wtedy całych setów. Bo ceny melee itemków skoczą jak zawsze po resecie... gorzej może być z casterkiem.
Member
Posts: 20,475
Joined: Mar 24 2006
Gold: Locked
May 9 2012 02:54pm
Quote (Sqnman007 @ 9 May 2012 13:54)
Zgadzam się w 100% widać to wieczorami gdy online jest maks 50-65 osób. Ostatni update wbił ostatni gwóźdź do trumny , a stary dobry LS został pogrzebany żywce i zaczyna kończyć mu się tlen.
Większość nie wie co zrobić czy sprzedawać teraz sprzęt czy czekać do resetu bo może ceny podskoczą. Obecnie ceny są tak strasznie zaniżane , że gdy rok temu kupiłeś sprzęt za dajmy na to 50,000
teraz będzie problem z uzyskaniem za niego 35,000.

Ja osobiście czekam do resetu ( przy obecnej liczbie osób grających w to hmmm gówno... bo inaczej tego teraz nie mogę nazwać może to trochę potrwać...) i podjąłem decyzje o sprzedaniu wtedy całych setów. Bo ceny melee itemków skoczą jak zawsze po resecie... gorzej może być z casterkiem.


watpie zeby podskoczyly bo d3 zbliza :)

gwiazdki :hug:
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 9 2012 02:57pm
Quote (Gandi_PL @ 9 May 2012 22:54)
watpie zeby podskoczyly bo d3 zbliza :)

gwiazdki :hug:


moze odda Ci prawa do siga :P
Member
Posts: 20,475
Joined: Mar 24 2006
Gold: Locked
May 9 2012 03:02pm
Quote (thorgal999 @ 9 May 2012 22:57)
moze odda Ci prawa do siga :P


wlasnie po to zrobilem sobie gwiazdki :D

fg juz na nic nie przyda.

This post was edited by Gandi_PL on May 9 2012 03:02pm
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 10 2012 07:26am
Quote (Gandi_PL @ 9 May 2012 23:02)
wlasnie po to zrobilem sobie gwiazdki :D

fg juz na nic nie przyda.


a w d3 myslisz ze nie bedzie mozna tradowac ?
z tego co widze to na becie handel szedl az milo
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
May 10 2012 09:38am
Dzien dobry zolnierze cienia
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
May 10 2012 10:21am
alesz mnie nakurwia zab
az wszystkiego sie odechciewa ;C
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 10 2012 10:32am
Quote (Leny @ 10 May 2012 18:21)
alesz mnie nakurwia zab
az wszystkiego sie odechciewa ;C


reported
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 10 2012 10:45am
Quote (Fiukture @ May 10 2012 05:38pm)
Dzien dobry zolnierze cienia



Good afternoon my friend



Pisalem dzis mature, tak, wiem, ze smieszne jak na 22 latka. Wczesniej polski pisemny, matma, teraz angielski podst i roz, jutro polski ustny, w sobote angielski ustny i koniecccccc!
matme z tego, co widze w odpowiedziach zaliczylem na minimalnym progu, 15pkt zeby zdac, ja mialem 17 albo 18, zalezy jak zerkna na zadania otwarte, angielski 100% podstawa i zobaczymy jak rozszerzenie, polski raczej tez zdany. Tylko ustnego polaka sie w chuuuuuj boje
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1751752753754755823Next
Closed New Topic