Quote (malleus @ 7 May 2012 20:29)
no może fajne mają abilities, ale co poza tym?

mnie gra w te nowe pokemony jakoś mało zachęca,
gra oparta na sprzęcie powinna dawać kasę na ten sprzęt, a tu chujnia, więc nn, takie jest moje zdanie
skończę poresetowe d2 pewnie niedługo a potem trochę popykam w d3, chociaż jestem nastawiony sceptycznie
ogólnie jakoś ostatnio nie chce mi się grać

Nie ma co sie dziwic, dobre temperatury za oknem!
Quote (Leny @ 7 May 2012 19:05)
to Ty w ogole zyjesz? o.O
Ba
Quote (Fiukture @ 7 May 2012 20:23)
+1 (fdf)
ja w d3 sobie chyba nie pogram, moze jakby demo gdzies bylo to sciagne i zobacze czy mi to wogole pojdzie...
a poki co bede przezywal zajebiste emocje w ls-ie. To takie ekscytujace jak stoisz z tylu, a tu nagle boom potwor Cie wyciaga na przod grupy, mozna sie pojszczac ze strachu, a potem moze Cie wypchac do tylu, kurwa szalenstwo !
to jest moje diablo 4, w next update iso ruchome moby zebym kursorem jescze za nimi zapierdalal, spac mi sie chce tak wogole

Jaka masz karte?