d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1750751752753754823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 7 2012 11:06am
Widze ze szykuje sie revoltowe lvlowanie :D
obecnosc na teamspeaku obowiazkowa :D

edit: leniu pedale, oddaj mi ava

This post was edited by Zeratull on May 7 2012 11:07am
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
May 7 2012 12:23pm
+1 (fdf) :ph34r:

ja w d3 sobie chyba nie pogram, moze jakby demo gdzies bylo to sciagne i zobacze czy mi to wogole pojdzie...
a poki co bede przezywal zajebiste emocje w ls-ie. To takie ekscytujace jak stoisz z tylu, a tu nagle boom potwor Cie wyciaga na przod grupy, mozna sie pojszczac ze strachu, a potem moze Cie wypchac do tylu, kurwa szalenstwo !
to jest moje diablo 4, w next update iso ruchome moby zebym kursorem jescze za nimi zapierdalal, spac mi sie chce tak wogole :wacko:

This post was edited by Fiukture on May 7 2012 12:25pm
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
May 7 2012 12:29pm
no może fajne mają abilities, ale co poza tym? :( mnie gra w te nowe pokemony jakoś mało zachęca,
gra oparta na sprzęcie powinna dawać kasę na ten sprzęt, a tu chujnia, więc nn, takie jest moje zdanie
skończę poresetowe d2 pewnie niedługo a potem trochę popykam w d3, chociaż jestem nastawiony sceptycznie
ogólnie jakoś ostatnio nie chce mi się grać :(
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 7 2012 12:31pm
Quote (malleus @ 7 May 2012 20:29)
no może fajne mają abilities,  ale co poza tym? :( mnie gra w te nowe pokemony jakoś mało zachęca,
gra oparta na sprzęcie powinna dawać kasę na ten sprzęt, a tu chujnia, więc nn, takie jest moje zdanie
skończę poresetowe d2 pewnie niedługo a potem trochę popykam w d3, chociaż jestem nastawiony sceptycznie
ogólnie jakoś ostatnio nie chce mi się grać :(


Nie ma co sie dziwic, dobre temperatury za oknem!

Quote (Leny @ 7 May 2012 19:05)
to Ty w ogole zyjesz? o.O


Ba

Quote (Fiukture @ 7 May 2012 20:23)
+1 (fdf)  :ph34r:

ja w d3 sobie chyba nie pogram, moze jakby demo gdzies bylo to sciagne i zobacze czy mi to wogole pojdzie...
a poki co bede przezywal zajebiste emocje w ls-ie. To takie ekscytujace jak stoisz z tylu, a tu nagle boom potwor Cie wyciaga na przod grupy, mozna sie pojszczac ze strachu, a potem moze Cie wypchac do tylu, kurwa szalenstwo !
to jest moje diablo 4, w next update iso ruchome moby zebym kursorem jescze za nimi zapierdalal, spac mi sie chce tak wogole  :wacko:


Jaka masz karte?
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
May 7 2012 12:39pm
Quote (markov @ May 7 2012 08:31pm)

Jaka masz karte?


Szczerze to nie wiem, zmienialem cos pol roku temu ale jakos wogole mnie to nie interesolawo co na co, pozniej pogmeram co to jest, a teraz chyba ide spac
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
May 8 2012 03:54pm
KUUKUURYYKUUUUUUUUUUU!
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 8 2012 04:01pm
Quote (Leny @ May 8 2012 11:54pm)
KUUKUURYYKUUUUUUUUUUU!


KOKO KOKO CHUJ CI W OKO
WSTYD PRZED CALA JEST EUROPĄ
WSZYSCY RAZEM DUPY DAJMY
I TĄ NUTE ZASPIEWAJMY
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
May 8 2012 04:04pm
Quote (Zeratull @ 8 May 2012 23:01)
KOKO KOKO CHUJ CI W OKO
WSTYD PRZED CALA JEST EUROPĄ
WSZYSCY RAZEM DUPY DAJMY
I TĄ NUTE ZASPIEWAJMY


KOKO KOKO ANAL SPOKO
KUTAS CI WCHODZI W CHUJ GLEBOKO
Member
Posts: 20,475
Joined: Mar 24 2006
Gold: Locked
May 8 2012 05:29pm
Quote (Zeratull @ 7 May 2012 18:05)
rowniez kupie, boje sie tylko ze moze scinac w niektorych momentach ;D


o ktorej bedziesz mial d3? :P

Quote (thorgal999 @ 7 May 2012 18:30)
ja tez juz zamowilem i mam do odbioru o 9:01 w vobisie obok mojej pracy :) czuje ze w ten dzien raczej malo popracuje :D


lipa , bo zaczynam grac w nocy :P (tez zamowilem na vobis.pl fb)

btw:

na forum blizz d3

Early Install
We will be unlocking the game's installer at 8:01 a.m. PDT on May 14. This will allow you to begin installing the game, troubleshoot any issues you run into, download and install the launch day 1.0.1 patch, and be ready to play as soon as the servers come online.

This post was edited by Gandi_PL on May 8 2012 05:30pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 8 2012 06:01pm
Quote (Gandi_PL @ May 9 2012 01:29am)
o ktorej bedziesz mial d3? :P



lipa , bo zaczynam grac w nocy :P (tez zamowilem na vobis.pl fb)

btw:

na forum blizz d3

Early Install
We will be unlocking the game's installer at 8:01 a.m. PDT on May 14. This will allow you to begin installing the game, troubleshoot any issues you run into, download and install the launch day 1.0.1 patch, and be ready to play as soon as the servers come online.


widze napaliles sie ostro :P
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1750751752753754823Next
Closed New Topic