Quote (Stiffus @ May 6 2012 09:30pm)
ejjj, a co myslicie o kupnie ajtemow z jubilance? Przeciez teraz przy takiej ilosci ludzi grajacych znalezienie grupy to misja niemozliwa, a i solo tez nie bardzo idzie?
looking for a feedback
Zostawiasz komputer włączony na tydzień i masz 71 lvl
Kupuj

EDIT: A potem wszyscy zostawimy kompy włączone na tydzień z LSem w tle i będzie taki g/o climb
This post was edited by mr00wekpl on May 6 2012 01:39pm