Quote (Sqnman007 @ 2 May 2012 11:24)
Miał przyciągnąć wiecej graczy ale zamiast tego zabił tą grę całkowicie....
no właśnie nie do końca jestem przekonany jaki jest cel tych zmian, na pewno nie przyciąganie nowych graczy,
w sumie to nie wiadomo po co niektóre zmiany są wprowadzane /na pewno nie poprawiają grywalności, wręcz odwrotnie/
wprowadzając takie zmiany $ na tym raczej nie zarabi dużo, więc pytam się ocb?

Quote (thorgal999 @ 2 May 2012 05:02)
tez chcialem sobie grac solo ale w tej chwili to bedzie niemozliwe. po prostu shrinowanie jest w tej chwili tak zjebane ze juz w ogole sie odechciewa grac. kurwa czy on nie mogl by przed wprpwadzeniem zmian chociaz raz lub razy zagrac w ta jebane gre ? ja pierdole co za czlowiek.
haha, uwielbiam Twoje komentarze
