d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1743744745746747823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
May 1 2012 12:24pm
Witam po majówce w pracy. 29-30-1, mam kręgosłup połamany w 5 miejscach, szyję w 3, nogi w 10 a ręce w 4. :bonk:
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 1 2012 12:40pm
Quote (q^p @ May 1 2012 08:24pm)
Witam po majówce w pracy. 29-30-1, mam kręgosłup połamany w 5 miejscach, szyję w 3, nogi w 10 a ręce w 4.  :bonk:


ze co kurwa ?
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 1 2012 12:43pm
Quote (Zeratull @ 1 May 2012 20:40)
ze co kurwa ?


pewnie jest po prostu zmęczony :P
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
May 1 2012 01:48pm
Quote (thorgal999 @ 1 May 2012 20:43)
pewnie jest po prostu zmęczony :P


Mówiąc w skrócie dokładnie tak :huG:
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
May 1 2012 02:14pm
to kiedyś zmutowałem :<

http://ladderslasher.d2jsp.org/itemHistory.php?i=3147602&c=0

a na tym zyskałem : O

http://ladderslasher.d2jsp.org/itemHistory.php?i=11964043&c=0

a ten item mi zniknal i ktoś sprzedał go za 350 FG :angry:

http://ladderslasher.d2jsp.org/itemHistory.php?i=22533648&c=0

This post was edited by q^p on May 1 2012 02:20pm
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
May 1 2012 02:25pm
podziekujmy pawelkowi za ostateczne zabicie gry solo.
pozdrawiam serdecznie
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
May 1 2012 02:26pm
Quote (thorgal999 @ 1 May 2012 22:25)
podziekujmy pawelkowi za ostateczne zabicie gry solo.
pozdrawiam serdecznie


dzięęęę
kuuuuuuuuuu
jeeeeeee
myyyyy
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 1 2012 02:27pm
Quote (thorgal999 @ May 1 2012 10:25pm)
podziekujmy pawelkowi za ostateczne zabicie gry solo.
pozdrawiam serdecznie


usypal gorke na grobie ?
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
May 1 2012 02:28pm
Quote (Zeratull @ 1 May 2012 22:27)
usypal gorke na grobie ?


i postawił znicz
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
May 1 2012 03:15pm
nie moge 1 lvla zrobić solo na 40 lvlu..
10% i regen, bo ze shrinów praktycznie nic nie ma, bez regen nic nie ujadę
mój krytyczny topic został zamknięty, bo przecież ta gra jest taka cudowna, że nawet jednej wątpliwości nie można mieć
coś mi to przypomina z naszego poprzedniego ustroju i wcale mi się to nie podoba,
chciałem sobie co jakiś czas zrobić solo climb, ale wiedzę że to tylko strata czasu i energii bo z regeneracją zajmie to zamiast 7-8h pewnie z 12h
nie wiem czemu to ma służyć, ożywieniu marketu na shriny high lvl? o co chodzi? pomijam już fakt, że monk czy nija czy pala caster to już przeszłość
czas widać pakować manatki i wynosić się z tej gry, niestety mam ten ból, że nikt nie kupi teraz itemów więc pozostaje mi trollować forum co ninejszym czynię
amen

:(
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1743744745746747823Next
Closed New Topic