nie moge 1 lvla zrobić solo na 40 lvlu..
10% i regen, bo ze shrinów praktycznie nic nie ma, bez regen nic nie ujadę
mój krytyczny topic został zamknięty, bo przecież ta gra jest taka cudowna, że nawet jednej wątpliwości nie można mieć
coś mi to przypomina z naszego poprzedniego ustroju i wcale mi się to nie podoba,
chciałem sobie co jakiś czas zrobić solo climb, ale wiedzę że to tylko strata czasu i energii bo z regeneracją zajmie to zamiast 7-8h pewnie z 12h
nie wiem czemu to ma służyć, ożywieniu marketu na shriny high lvl? o co chodzi? pomijam już fakt, że monk czy nija czy pala caster to już przeszłość
czas widać pakować manatki i wynosić się z tej gry, niestety mam ten ból, że nikt nie kupi teraz itemów więc pozostaje mi trollować forum co ninejszym czynię
amen
