☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev
1
741
742
743
744
745
823
Next
Closed
New Topic
Views: 104173
Replies: 8226
Track Topic
Zultanite
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold
:
Locked
#7421
Apr 28 2012 06:10am
Quote (malleus @ Apr 28 2012 07:41am)
dzień dobry
zawsze to +600, dzień rozpoczął się ładnie
Dzien dobry
Gz!
Tydzien wolnego
Leny
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold
:
218.00
#7422
Apr 28 2012 07:49am
12 alchow, poebao?
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#7423
Apr 28 2012 01:26pm
4110 Revolta +3
gg wynik panowie
Stiffus
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold
:
389.98
#7424
Apr 29 2012 07:47am
Impreza, praca, impreza, sen, wesele, sen, praca, impreza. Diso wyplata
thorgal999
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
26,809.75
#7425
Apr 29 2012 08:01am
Quote (Stiffus @ 29 Apr 2012 15:47)
Impreza, praca, impreza, sen, wesele, sen, praca, impreza. Diso wyplata
zarobiony jestes
Zultanite
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold
:
Locked
#7426
Apr 29 2012 07:33pm
thorgal999
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
26,809.75
#7427
Apr 29 2012 10:00pm
dzien dobry
malleus
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold
:
294,666.00
#7428
Apr 30 2012 06:11am
cze, ale gorąco, niestety pracuje 1go i 3go
mam nadzieję, że chociaż ruch mniejszy i warszawka pojedzie na wakacje do mamusi na wsi
pozdrawiam :hello:
thorgal999
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
26,809.75
#7429
Apr 30 2012 09:29am
Quote (malleus @ 30 Apr 2012 14:11)
cze, ale gorąco, niestety pracuje 1go i 3go
mam nadzieję, że chociaż ruch mniejszy i warszawka pojedzie na wakacje do mamusi na wsi
pozdrawiam :hello:
hehehe ja pracuję tylko 2-go a później 3 dni laby
jutru jadę na rybki na otwarcie mojego sezonu.
thorgal999
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
26,809.75
#7430
Apr 30 2012 09:35pm
czesc panowie. za jakies 30 min wyjazd nad zalew. dzisiaj sie troche pobycze. milego dnia.
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
741
742
743
744
745
823
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact