d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1741742743744745823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Apr 28 2012 06:10am
Quote (malleus @ Apr 28 2012 07:41am)
dzień dobry :)
zawsze to +600, dzień rozpoczął się ładnie


Dzien dobry :)
Gz!
Tydzien wolnego :banana: :bouncy:
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Apr 28 2012 07:49am
12 alchow, poebao?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 28 2012 01:26pm
4110 Revolta +3

gg wynik panowie
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Apr 29 2012 07:47am
Impreza, praca, impreza, sen, wesele, sen, praca, impreza. Diso wyplata
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 29 2012 08:01am
Quote (Stiffus @ 29 Apr 2012 15:47)
Impreza, praca, impreza, sen, wesele, sen, praca, impreza. Diso wyplata


zarobiony jestes :)
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Apr 29 2012 07:33pm
:ph34r:
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 29 2012 10:00pm
dzien dobry
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
Apr 30 2012 06:11am
cze, ale gorąco, niestety pracuje 1go i 3go :(
mam nadzieję, że chociaż ruch mniejszy i warszawka pojedzie na wakacje do mamusi na wsi
pozdrawiam :hello:
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 30 2012 09:29am
Quote (malleus @ 30 Apr 2012 14:11)
cze, ale gorąco, niestety pracuje 1go  i 3go  :(
mam nadzieję, że chociaż ruch mniejszy i warszawka pojedzie na wakacje do mamusi na wsi
pozdrawiam :hello:


hehehe ja pracuję tylko 2-go a później 3 dni laby :)
jutru jadę na rybki na otwarcie mojego sezonu.
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 30 2012 09:35pm
czesc panowie. za jakies 30 min wyjazd nad zalew. dzisiaj sie troche pobycze. milego dnia.
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1741742743744745823Next
Closed New Topic