Quote (thorgal999 @ 27 Apr 2012 19:59)
xDDDDDD
ja czekam na zwrocik
Już w wawie i juz po paru browarkach

na dzisiaj koniec bo jutro synia z babcią na pociąg trzeba odwieźć i tydzień luzu

heheheh jak mało człowiekowi potrzeba do szczęścia ...
...wystarczy pozbyć się dziecka
cały tydzień następny w Wawie zostajesz?

btw widzieliście zarąbiasty update Pawła? jaki rage na forum
