Quote (mr00wekpl @ 27 Apr 2012 19:32)
Ekhm, w tym roku przy wypełnianiu pitu pomyliłem się tylko dwa razy,
raz przy własnej dacie urodzenia, raz przy nazwisku

xDDDDDD
ja czekam na zwrocik
Już w wawie i juz po paru browarkach

na dzisiaj koniec bo jutro synia z babcią na pociąg trzeba odwieźć i tydzień luzu

heheheh jak mało człowiekowi potrzeba do szczęścia ...