Quote (markov @ Wed, 26 Nov 2008, 13:46)
Gratuluje Sinek

Co do rang, niestety ranga kosztuje 250 FG i musze miec ze dwie-trzy na reszte na typowe rangi pod guild, bo mam nadzieje, ze bedziemy sie rozrastac

ja chce dla siebie miec przynajmniej 3 rangi
Quote (markov @ Wed, 26 Nov 2008, 13:51)
Poki co nie bedzie to potrzebne, mamy sloty, a rangi we wlasnym zakresie mozna

wysylac do mnie po 1k