d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev173747576772396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 26 2008 06:40am
Quote (Mefju @ Wed, 26 Nov 2008, 13:39)
pisalem, ze wczoraj fg na raffle przegralem cry3.gif Domyslic sie trzeba bylo devil.gif


hazardzista ;d
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2008 06:45am
Quote (Sinek @ Wed, 26 Nov 2008, 13:40)
hazardzista ;d


400 fg poszlo sobie latac, a dzieci w Afryce gloduja cry3.gif
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 26 2008 06:46am
Gratuluje Sinek bier.gif
Co do rang, niestety ranga kosztuje 250 FG i musze miec ze dwie-trzy na reszte na typowe rangi pod guild, bo mam nadzieje, ze bedziemy sie rozrastac wink.gif
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 26 2008 06:47am
Quote (Mefju @ Wed, 26 Nov 2008, 13:45)
400 fg poszlo sobie latac, a dzieci w Afryce gloduja cry3.gif


Hahahahahahahaha biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ja przegrałem w to 30 fg i podziękowałem ;p nn tracić fg na takie głupoty smile.gif

Quote (markov @ Wed, 26 Nov 2008, 13:46)
Gratuluje Sinek bier.gif


Dziekujem heart.gif

This post was edited by Sinek on Nov 26 2008 06:48am
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 26 2008 06:48am
albo wpisowe przyjmowac tongue.gif
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 26 2008 06:50am
Quote (Leny @ Wed, 26 Nov 2008, 13:48)
albo wpisowe przyjmowac tongue.gif


Wkupne muszą być xD

Leny właź na gadu bo nie umiem maga robić biggrin.gif
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 26 2008 06:51am
Quote (Leny @ Wed, 26 Nov 2008, 13:48)
albo wpisowe przyjmowac tongue.gif


Poki co nie bedzie to potrzebne, mamy sloty, a rangi we wlasnym zakresie mozna smile.gif
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2008 06:53am
Quote (markov @ Wed, 26 Nov 2008, 13:46)
Gratuluje Sinek bier.gif
Co do rang, niestety ranga kosztuje 250 FG i musze miec  ze dwie-trzy na reszte na typowe rangi pod guild, bo mam nadzieje, ze bedziemy sie rozrastac wink.gif


ja chce dla siebie miec przynajmniej 3 rangi ph34r.gif


Quote (markov @ Wed, 26 Nov 2008, 13:51)
Poki co nie bedzie to potrzebne, mamy sloty, a rangi we wlasnym zakresie mozna smile.gif


wysylac do mnie po 1k wink.gif
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 26 2008 06:54am
Quote (Mefju @ Wed, 26 Nov 2008, 13:53)
wysylac do mnie po 1k wink.gif


Masz odemnie 1k heart.gif
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Nov 26 2008 07:00am
poszło smile.gif
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev173747576772396Next
Closed New Topic