Quote (markov @ 24 Apr 2012 23:53)
Pierdolona moda na autobus przeciwko barcie trwa, ze tez im nie wstyd.
nauki pojeba z madrytu nie poszly w las. tylko tak potrafia grac i nic na to sie nie poradzi.
swoja droga Marek barca gdyby byla w formie t by ich rozjechala ale nie jest. bylo to widac w meczu z bialymi pedalami bylo widac i teraz. barca gra wolno, nie wymieniaja tak pozycji jak kiedys a podania w szerz boiska nic nie daja. wydaje mi sie se guardiola gdzies zagubil pomysl juz na ta druzyne, stal sie troche za pewny siebie a tansfery szczegolnie fabregasa byly deko wymuszone i wcale nie az tak potrzebne. ustawienie w 11 cesca wiecej chyba popsulo w tej maszynie niz jej dalo. ale to tylko imo.