d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1738739740741742823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Apr 24 2012 12:26pm
Quote (thorgal999 @ 24 Apr 2012 20:11)
PUCHAR JEST NAAAAASZ !!!!! TEN PUCHAR DO LEGII NALEZY !!!!!!
Ruch nie istnial ! teraz czas na mistrza !


teraz czas na barcelone!
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 24 2012 12:28pm
Quote (thorgal999 @ Apr 24 2012 08:11pm)
PUCHAR JEST NAAAAASZ !!!!! TEN PUCHAR DO LEGII NALEZY !!!!!!
Ruch nie istnial ! teraz czas na mistrza !


aha
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
Apr 24 2012 12:32pm
Quote (thorgal999 @ 24 Apr 2012 19:11)
PUCHAR JEST NAAAAASZ !!!!! TEN PUCHAR DO LEGII NALEZY !!!!!!
Ruch nie istnial ! teraz czas na mistrza !


za bardzo się ekscytujesz imo, poziom naszej ligi wiadomo jaki jest :)
btw wiecie dlaczego Legia jest najlepszą drużyną w Europie?
bo od 16 lat nie przegrała w Lidze Mistrzów ;)
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 24 2012 12:36pm
Quote (Zeratull @ 24 Apr 2012 20:28)
aha


Quote (malleus @ 24 Apr 2012 20:32)
za bardzo się ekscytujesz imo, poziom naszej ligi wiadomo jaki jest :)
btw wiecie dlaczego Legia jest najlepszą drużyną w Europie?
bo od 16 lat nie przegrała w Lidze Mistrzów ;)


ah Ci laicy Pochylcie głowy i okażcie trochę szacunku :)
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Apr 24 2012 12:43pm
Quote (thorgal999 @ Apr 24 2012 08:36pm)
ah Ci laicy Pochylcie głowy i okażcie trochę szacunku :)



:rofl: Alus

Dobry wieczor@
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 24 2012 12:47pm
Quote (Fiukture @ 24 Apr 2012 20:43)
:rofl: Alus

Dobry wieczor@


:hug:
niech no będzie cieplej jak będę miał wolne to się umówimy Podjedziesz maszyną pogadamy itd :)
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Apr 24 2012 03:53pm
Pierdolona moda na autobus przeciwko barcie trwa, ze tez im nie wstyd.
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 24 2012 09:00pm
Quote (markov @ 24 Apr 2012 23:53)
Pierdolona moda na autobus przeciwko barcie trwa, ze tez im nie wstyd.


nauki pojeba z madrytu nie poszly w las. tylko tak potrafia grac i nic na to sie nie poradzi.
swoja droga Marek barca gdyby byla w formie t by ich rozjechala ale nie jest. bylo to widac w meczu z bialymi pedalami bylo widac i teraz. barca gra wolno, nie wymieniaja tak pozycji jak kiedys a podania w szerz boiska nic nie daja. wydaje mi sie se guardiola gdzies zagubil pomysl juz na ta druzyne, stal sie troche za pewny siebie a tansfery szczegolnie fabregasa byly deko wymuszone i wcale nie az tak potrzebne. ustawienie w 11 cesca wiecej chyba popsulo w tej maszynie niz jej dalo. ale to tylko imo.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Apr 25 2012 02:25am
Gdyby wykorzystali to co mieli, to niebyloby tematu. Karny, slupek, setka messiego na poczatku, wiecej niz wystarczajaco. Messi nie byl soba w tym meczu, w kilku poprzednich z reszta tez.
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 25 2012 03:23pm
HAHAHAHAHAHA BIALE PEDALY Z MADRYTU ZOSTAJA W DOMU !!!!! BRAWO BAYERN. JEST TROCHE SPRAWIEDLIWOSCI.
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1738739740741742823Next
Closed New Topic