Quote (mr00wekpl @ Apr 23 2012 09:35pm)
Dzisiaj spotkałem ziomka, który robi 24/7 w jakims sklepie na Okęciu. Po becie D3 stwierdził, że już się ugadał z kierownikiem i od 15 maja bierze wolne.
Po takiej rekomendacji chyba będę musiał zakupić D3... i nowego kompa

W betę niestety nie udało mi się pograć...
no d3 jest wyjebiste, tyle moge powiedziec

szkoda tylko ze na moim lapku chodzi powiedzialbym srednio, na minimalnych jest ok, i nie jest tak brzydko. Tylko jak jest jakas jatka niezla i 4 osoby w teamie to troche tnie ;C ale i tak kupie raczej ;D