d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1737738739740741823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 23 2012 09:57am
Quote (Leny @ Apr 23 2012 05:22pm)
lol wut od kiedy mieszkasz w revolcie? o.O


Mar 27 2012 10:14pm Zeratull Accepted Member Stiffus
chyba od wtedy
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 23 2012 10:17am
Quote (Zeratull @ 23 Apr 2012 17:57)
Mar 27 2012 10:14pm Zeratull Accepted Member Stiffus
chyba od wtedy


pewnie wtedy nadal wyciągał samochód z błota. daj mu spokój.
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
Apr 23 2012 11:11am
Quote (thorgal999 @ 23 Apr 2012 17:17)
pewnie wtedy nadal wyciągał samochód z błota. daj mu spokój.


ostatnio Leny wydaje się nieco sfrustrowany :D
fajna ta beta, na pewno kupię d3 i pogram trochę /w świetle tego co graliśmy w weekend, klikanie w obrazki wydaje się mało emocjonujące :D/
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Apr 23 2012 11:28am
Quote (Leny @ Apr 23 2012 05:22pm)
lol wut od kiedy mieszkasz w revolcie? o.O


:rolleyes:
Member
Posts: 3,151
Joined: Apr 4 2008
Gold: 2,486.50
Apr 23 2012 01:35pm
Dzisiaj spotkałem ziomka, który robi 24/7 w jakims sklepie na Okęciu. Po becie D3 stwierdził, że już się ugadał z kierownikiem i od 15 maja bierze wolne.
Po takiej rekomendacji chyba będę musiał zakupić D3... i nowego kompa :d
W betę niestety nie udało mi się pograć...
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 23 2012 01:38pm
Quote (mr00wekpl @ Apr 23 2012 09:35pm)
Dzisiaj spotkałem ziomka, który robi 24/7 w jakims sklepie na Okęciu. Po becie D3 stwierdził, że już się ugadał z kierownikiem i od 15 maja bierze wolne.
Po takiej rekomendacji chyba będę musiał zakupić D3... i nowego kompa :d
W betę niestety nie udało mi się pograć...


no d3 jest wyjebiste, tyle moge powiedziec :D
szkoda tylko ze na moim lapku chodzi powiedzialbym srednio, na minimalnych jest ok, i nie jest tak brzydko. Tylko jak jest jakas jatka niezla i 4 osoby w teamie to troche tnie ;C ale i tak kupie raczej ;D
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
Apr 23 2012 02:02pm
no raczej w lsa chyba nie ma co, sordy 10X ee po 75fg? to jakiś śmiech :D szkoda zachodu, tyle powiem
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 23 2012 03:38pm
Quote (malleus @ Apr 23 2012 10:02pm)
no raczej w lsa chyba nie ma co, sordy 10X ee po 75fg? to jakiś śmiech :D szkoda zachodu, tyle powiem


zostawic gear i za rok sprzedac, jesli ls jeszcze bedzie istnial ;d
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 23 2012 10:14pm
mi sie takze beta podobala chociaz moze nie jestem az tak bardzo zafascynowany jak Wy.
w kompie pierdolnelo cos innego nie karta graficzna. zabral go sasiad do serwisu bo nie dalismy ustalic co jest nie tak. mam nadzieje ze dadza rade namierzyc przyczyne.
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 24 2012 12:11pm
PUCHAR JEST NAAAAASZ !!!!! TEN PUCHAR DO LEGII NALEZY !!!!!!
Ruch nie istnial ! teraz czas na mistrza !
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1737738739740741823Next
Closed New Topic