d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1736737738739740823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Apr 22 2012 02:52am
Dzien dobry
Ja wogole sobie w to nie pogram <_<, dwa razy sciagalem klienta i nie ma opcji zeby po wylaczeniu kompa/instalki ponownie zaczal pobierac od tego samego miejsca, blokuje sie na " updating changes " czy jakos tak
raz 23%, a potem 70% mialem po 6 godzinach sciagania z moim zjebanym netem, zapomnialem sie i wylaczylem kompa i znowu to samo, od nowa karze sciagac :/ ffs. Na Youtubie sobie popatrze jak sie gra :x
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 22 2012 03:39am
szkoda mareczku bo gra moim zdaniem swietna. W wielu miejscach podobna albo i nawet identyczna do Torchlighta
Member
Posts: 20,475
Joined: Mar 24 2006
Gold: Locked
Apr 22 2012 07:39am
Quote (Fiukture @ 22 Apr 2012 10:52)
Dzien dobry
Ja wogole sobie w to nie pogram <_<, dwa razy sciagalem klienta i nie ma opcji zeby po wylaczeniu kompa/instalki ponownie zaczal pobierac od tego samego miejsca, blokuje sie na " updating changes " czy jakos tak
raz 23%, a potem 70% mialem po 6 godzinach sciagania z moim zjebanym netem, zapomnialem sie i wylaczylem kompa i znowu to samo, od nowa karze sciagac :/ ffs. Na Youtubie sobie popatrze jak sie gra :x


tez tak mialem , ale to naprawilem.
na google jest fix do "Agent"
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 22 2012 10:30am
ale pierdolony dzień
rano zacząłem sobie grać monkiem - zakochałem sie :) gram sobie gram a tu chuj wyłączył się komp. mowie dobra rozebralem wyczyscilem nic nie pomoglo. Imo spalila sie karta graficzna kurwa jego w dupe jebana mac.
pojechalem na grilla i teraz po powrocie zamiast jeszcze troche pograc to wkurwiony instaluje na lapku - kto wie moze pojdzie. kurwa jebana sie musiala spalic i w plecy jakies 300 zl co praktycznie definitywnie pozbawia mnie d3.
tyle w temacie.
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Apr 22 2012 02:31pm
Quote (thorgal999 @ Apr 22 2012 06:30pm)
ale pierdolony dzień
rano zacząłem sobie grać monkiem - zakochałem sie :) gram sobie gram a tu chuj wyłączył się komp. mowie dobra rozebralem wyczyscilem nic nie pomoglo. Imo spalila sie karta graficzna kurwa jego w dupe jebana mac.
pojechalem na grilla i teraz po powrocie zamiast jeszcze troche pograc to wkurwiony instaluje na lapku - kto wie moze pojdzie. kurwa jebana sie musiala spalic i w plecy jakies 300 zl co praktycznie definitywnie pozbawia mnie d3.
tyle w temacie.


Faktycznie niefart :/ mialem podobny problem jakies 4 miech temu gdy tez mi karta graficzna siadla, mi z kolei komp sie tylko na systemie awaryjnym odpalal i mialem zielono/czerwone kresi na calym monitorze jak w matrixie... Wymienili mi na troche lepsza (czytac mniej chujowa) za 200 zl i wszystko ok ale ja o d3 chyba nawet wtedy nie marzylem, ze pogram...
A mi niedziela bardzo fajna wyszla, prawie 7 godzin na motorku latalem :)



Pozdrowienia :D
(ta kawa na ktorej siedze wazy ponad 300kg / 1.5l silnik - niezly czolg :) )

This post was edited by Fiukture on Apr 22 2012 03:00pm
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 22 2012 09:27pm
ehehe Marek w swoim zywiole Zajebiste maszyny Przynajmniej Ty miales fajny dzien.

This post was edited by thorgal999 on Apr 22 2012 09:28pm
Member
Posts: 37,984
Joined: Jan 23 2006
Gold: 7,197.77
Warn: 10%
Apr 23 2012 12:19am
Aloha friends!

How are you doing, anyone saw soccer maybe this weekend?
Dortmund is Champion now, i was live there in the city watching the game
and then biiig biiig party afterwards with thousands of people ( and beer haha)!!!
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 23 2012 08:51am
fajnie sie gralo na becie ;)
barb to zamiata wszystko :D
a i troszke fg wpadlo bo 180 :)
teraz nie moge sie doczekac 15 maja ;d
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Apr 23 2012 08:56am
Quote (Zeratull @ Apr 23 2012 04:51pm)
fajnie sie gralo na becie ;)
barb to zamiata wszystko :D
a i troszke fg wpadlo bo 180 :)
teraz nie moge sie doczekac 15 maja ;d


ah, cale to gadanie i az mam ochote wyjsc do sklepu po stacjonarke :S
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Apr 23 2012 09:22am
Quote (Stiffus @ 23 Apr 2012 15:56)
ah, cale to gadanie i az mam ochote wyjsc do sklepu po stacjonarke :S


lol wut od kiedy mieszkasz w revolcie? o.O
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1736737738739740823Next
Closed New Topic