Quote (malleus @ 21 Apr 2012 18:23)
fdf
dzięki za grę Panowie, wrócę może po resecie ale prędzej jak Paweł poprawi grę i
nie będę musiał się głowić skąd wziąć na vaulta 
no to nie właśnie najbardziej wkurwia. płacenie 100 fg za to to jest gruba przesada szczególnie że przestał już cokolwiek robić w kierunku poprawienia samej gry.
gz punkciora Grześ