d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1735736737738739823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Apr 21 2012 06:41am
niestety moja zintegrowana karta graficzna w lapku nie podolala zadaniu i nie chce sie uruchomic :(
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 21 2012 06:56am
mi w niektorych momentach troszke przycina, w sensie wolniej chodzi, ale takto sie gra dobrze :D
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 294,666.00
Apr 21 2012 10:23am
fdf

dzięki za grę Panowie, wrócę może po resecie ale prędzej jak Paweł poprawi grę i nie będę musiał się głowić skąd wziąć na vaulta :)
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 21 2012 10:40am
Quote (malleus @ 21 Apr 2012 18:23)
fdf

dzięki za grę Panowie, wrócę może po resecie ale prędzej jak Paweł poprawi grę i nie będę musiał się głowić skąd wziąć na vaulta :)


no to nie właśnie najbardziej wkurwia. płacenie 100 fg za to to jest gruba przesada szczególnie że przestał już cokolwiek robić w kierunku poprawienia samej gry.
gz punkciora Grześ
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 21 2012 01:40pm


szkoda tylko ze czesto wyjebuje ;c

This post was edited by Zeratull on Apr 21 2012 01:43pm
Member
Posts: 3,151
Joined: Apr 4 2008
Gold: 2,486.50
Apr 21 2012 04:21pm
Ja się dalej nie moge połączyć :)
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 21 2012 08:40pm
starczy zła na dzisiaj, gn8
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 21 2012 09:52pm
no właśnie chcalem sobie pograc a tu nawet nie mozna wejsc i servery zajete. bezsensu
Member
Posts: 20,475
Joined: Mar 24 2006
Gold: Locked
Apr 21 2012 10:15pm
Quote (thorgal999 @ 22 Apr 2012 05:52)
no właśnie chcalem sobie pograc a tu nawet nie mozna wejsc i servery zajete. bezsensu


ja wszedlem bez problemu :o (gram na krainie us)

nawet fajna gra tylko ze krotka (ofc to tylko beta :P )
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 21 2012 10:31pm
Quote (Gandi_PL @ 22 Apr 2012 06:15)
ja wszedlem bez problemu :o (gram na krainie us)

nawet fajna gra tylko ze krotka (ofc to tylko beta :P )


od godziny nie mogę sie zalogowac na us hehehehe
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1735736737738739823Next
Closed New Topic