Quote (thorgal999 @ Apr 21 2012 10:25am)
przelazłem bete czarodziejem i chwilę pograłem witch doctorem. Pierwsza może być, druga lipa jak dla mnie.
Generalnei to się nie zakochałem w tej grze.
To jest to samo co było w closed becie? Czyli jeden akt z leorikiem na koncu ?