☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev
1
733
734
735
736
737
823
Next
Closed
New Topic
Views: 104202
Replies: 8226
Track Topic
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#7341
Apr 20 2012 02:54am
Kurde
coś Ci szczescie nie sprzyja Janku ;(
Gz wytrwalosci i powodzenia w nastepnych oby szczesliwszych mq
mr00wekpl
Member
Posts: 3,151
Joined: Apr 4 2008
Gold
:
2,486.50
#7342
Apr 20 2012 08:48am
Jakby to kogoś interesowało, to na weekend uruchomiona zostaje
OPEN Beta Diablo 3
.
http://us.battle.net/d3/en/blog/4963739/Diablo%C2%AE_III_Open_Beta_Weekend-4_19_2012
malleus
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold
:
274,666.00
#7343
Apr 20 2012 09:14am
Quote (mr00wekpl @ 20 Apr 2012 15:48)
Jakby to kogoś interesowało, to na weekend uruchomiona zostaje
OPEN Beta Diablo 3
.
http://us.battle.net/d3/en/blog/4963739/Diablo%5FIII%5FOpen%5FBeta%5FWeekend-4%5F19%5F2012
właśnie instaluję, niestety o 18tej zaczynam moją 26h przygodę z pracą
mr00wekpl
Member
Posts: 3,151
Joined: Apr 4 2008
Gold
:
2,486.50
#7344
Apr 20 2012 09:50am
Quote (malleus @ Apr 20 2012 05:14pm)
właśnie instaluję, niestety o 18tej zaczynam moją 26h przygodę z pracą
Jakby tego było mało, dzisiaj dostałem zaproszenie do Bety Doty2.
Czuje, że w ten weekend znowu pracy pisał nie będę
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#7345
Apr 20 2012 09:51am
Quote (malleus @ Apr 20 2012 05:14pm)
właśnie instaluję, niestety o 18tej zaczynam moją 26h przygodę z pracą
rowniez instaluje
thorgal999
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
26,809.75
#7346
Apr 20 2012 11:42am
Quote (Zeratull @ 20 Apr 2012 17:51)
rowniez instaluje
ja właśnie ściągam
o i już instaluję
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#7347
Apr 20 2012 01:05pm
jak ktos chce grac w d3 to zapraszm na tsa do amigosow
Zultanite
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold
:
Locked
#7348
Apr 20 2012 03:29pm
Quote (mr00wekpl @ Apr 20 2012 04:48pm)
Jakby to kogoś interesowało, to na weekend uruchomiona zostaje
OPEN Beta Diablo 3
.
http://us.battle.net/d3/en/blog/4963739/Diablo%5FIII%5FOpen%5FBeta%5FWeekend-4%5F19%5F2012
Dobry wieczor
Tez zaczynam pobierac, ciekawe czy pojdzie na moim szrocie
malleus
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold
:
274,666.00
#7349
Apr 20 2012 03:47pm
Quote (Fiukture @ 20 Apr 2012 22:29)
Dobry wieczor
Tez zaczynam pobierac, ciekawe czy pojdzie na moim szrocie
nie działają serwery ponoć :>S
23:46 You have gained a rank in sword proficiency. (Rank: 17)
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#7350
Apr 20 2012 03:49pm
Quote (malleus @ Apr 20 2012 11:47pm)
nie działają serwery ponoć :>S
23:46 You have gained a rank in sword proficiency. (Rank: 17)
gratulacje
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
733
734
735
736
737
823
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact