d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1733734735736737823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 20 2012 02:54am
Kurde :( coś Ci szczescie nie sprzyja Janku ;(
Gz wytrwalosci i powodzenia w nastepnych oby szczesliwszych mq
Member
Posts: 3,151
Joined: Apr 4 2008
Gold: 2,486.50
Apr 20 2012 08:48am
Jakby to kogoś interesowało, to na weekend uruchomiona zostaje OPEN Beta Diablo 3.
http://us.battle.net/d3/en/blog/4963739/Diablo%C2%AE_III_Open_Beta_Weekend-4_19_2012
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 274,666.00
Apr 20 2012 09:14am
Quote (mr00wekpl @ 20 Apr 2012 15:48)
Jakby to kogoś interesowało, to na weekend uruchomiona zostaje OPEN Beta Diablo 3.
http://us.battle.net/d3/en/blog/4963739/Diablo%5FIII%5FOpen%5FBeta%5FWeekend-4%5F19%5F2012


właśnie instaluję, niestety o 18tej zaczynam moją 26h przygodę z pracą :(
Member
Posts: 3,151
Joined: Apr 4 2008
Gold: 2,486.50
Apr 20 2012 09:50am
Quote (malleus @ Apr 20 2012 05:14pm)
właśnie instaluję, niestety o 18tej zaczynam moją 26h przygodę z pracą :(


Jakby tego było mało, dzisiaj dostałem zaproszenie do Bety Doty2.
Czuje, że w ten weekend znowu pracy pisał nie będę :D
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 20 2012 09:51am
Quote (malleus @ Apr 20 2012 05:14pm)
właśnie instaluję, niestety o 18tej zaczynam moją 26h przygodę z pracą :(


rowniez instaluje
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 20 2012 11:42am
Quote (Zeratull @ 20 Apr 2012 17:51)
rowniez instaluje


ja właśnie ściągam ;) o i już instaluję :)
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 20 2012 01:05pm
jak ktos chce grac w d3 to zapraszm na tsa do amigosow
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Apr 20 2012 03:29pm
Quote (mr00wekpl @ Apr 20 2012 04:48pm)
Jakby to kogoś interesowało, to na weekend uruchomiona zostaje OPEN Beta Diablo 3.
http://us.battle.net/d3/en/blog/4963739/Diablo%5FIII%5FOpen%5FBeta%5FWeekend-4%5F19%5F2012


Dobry wieczor :)
Tez zaczynam pobierac, ciekawe czy pojdzie na moim szrocie :P
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 274,666.00
Apr 20 2012 03:47pm
Quote (Fiukture @ 20 Apr 2012 22:29)
Dobry wieczor :)
Tez zaczynam pobierac, ciekawe czy pojdzie na moim szrocie :P


nie działają serwery ponoć :>S


23:46 You have gained a rank in sword proficiency. (Rank: 17)
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 20 2012 03:49pm
Quote (malleus @ Apr 20 2012 11:47pm)
nie działają serwery ponoć :>S


23:46 You have gained a rank in sword proficiency. (Rank: 17)


gratulacje :unsure:
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1733734735736737823Next
Closed New Topic