d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1732733734735736823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 20,802
Joined: Nov 8 2008
Gold: 6,697.40
Apr 18 2012 03:36pm
Quote (Zeratull @ Apr 18 2012 11:25pm)
fdf magiem
fdf barbem

600mq overall, 800gps w gildii

czas na przerwe :) Do zobaczenia w cata jak paweł poprawi gre (jeśli w ogóle) albo najdzie mnie ochota. Do tego czasu życze wszystkich udanych i szybkich climbów, dobrych dropów i samych passów.


stoopid
you just passed and already giving up :(
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Apr 18 2012 03:57pm
Quote (Zeratull @ Apr 18 2012 11:25pm)
fdf magiem
fdf barbem

600mq overall, 800gps w gildii

czas na przerwe :) Do zobaczenia w cata jak paweł poprawi gre (jeśli w ogóle) albo najdzie mnie ochota. Do tego czasu życze wszystkich udanych i szybkich climbów, dobrych dropów i samych passów.


Gz Radziu i wiem co czujesz, ja co prawda az takich osiagniec nie posiadam ale i mnie znowu kryzys na klikanie dopadl
Gdy sie loguje do gry i czekam na grupe to albo nikogo nie ma albo w kolko te same osoby siedza, jakby w ta gre gralo z 15 osob...
Ceny z dupy, motywacja z dupy, generalnie caly ls jest teraz z dupy :/, 2 latat temu dominowala prostota i tandetna grafika i jakos gra cieszyla, teraz z gowna probuje tort ulepic i jedynie co z tego wyszlo to duza niestrawnosc i mdlosci,a szkoda...
Pozdrawiam

edit :

Jakby ktos mial wedki na sprzedaz na 10 lvl to moze smialo pisac : http://forums.d2jsp.org/user.php?i=829046 kolega kupi.

This post was edited by Fiukture on Apr 18 2012 04:23pm
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 18 2012 11:06pm
Quote (Zeratull @ 18 Apr 2012 23:25)
fdf magiem
fdf barbem

600mq overall, 800gps w gildii

czas na przerwe :) Do zobaczenia w cata jak paweł poprawi gre (jeśli w ogóle) albo najdzie mnie ochota. Do tego czasu życze wszystkich udanych i szybkich climbów, dobrych dropów i samych passów.


gratulacje Zera osiągnięć. imponujacy wynik.
mimo wszystko szkoda ze robisz kolejna przerwe. milo bylo pograc g/o i tylko nie wiem czemu przestalismy sie umawiac. no ale ok.
pawelek juz nie poprawi tej gry. nie wierze w to. juz zostania taka jak jest i pozostanie tylki zapalencom solo albo cata rodzinne od 4 do 5 godzin w jednej z gildii ;)
ja bede pykac jak czas bedzie pozwalac.
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Apr 19 2012 09:25am
gratuluje kamienia milowego Radek : )
ja moge dzis pograc od 22-23, zaleznie od tego, czy sie upije, czy nie

RObert Biedroń ftw
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Apr 19 2012 03:22pm
Dobry wieczor.
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Apr 19 2012 03:40pm
nie jestem nabity
jakies g/o?
Member
Posts: 20,475
Joined: Mar 24 2006
Gold: Locked
Apr 19 2012 06:30pm
FDF 5/205 (200 fail)

Warlock:

67x FDF
20x SDF
6x TDF
2x 4DF
Member
Posts: 20,475
Joined: Mar 24 2006
Gold: Locked
Apr 19 2012 09:59pm


RLY?!! :mad:

4DF 5/206

Warlock:

67x FDF
20x SDF
6x TDF
3x 4DF
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 19 2012 10:35pm
wrrrrr Janek jak blisko ;/
dzien dobry
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Apr 20 2012 02:44am
Dzien dobry
Janku... :(
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1732733734735736823Next
Closed New Topic