Quote (Zeratull @ Apr 18 2012 11:25pm)
fdf magiem
fdf barbem
600mq overall, 800gps w gildii
czas na przerwe

Do zobaczenia w cata jak paweł poprawi gre (jeśli w ogóle) albo najdzie mnie ochota. Do tego czasu życze wszystkich udanych i szybkich climbów, dobrych dropów i samych passów.
Gz Radziu i wiem co czujesz, ja co prawda az takich osiagniec nie posiadam ale i mnie znowu kryzys na klikanie dopadl
Gdy sie loguje do gry i czekam na grupe to albo nikogo nie ma albo w kolko te same osoby siedza, jakby w ta gre gralo z 15 osob...
Ceny z dupy, motywacja z dupy, generalnie caly ls jest teraz z dupy :/, 2 latat temu dominowala prostota i tandetna grafika i jakos gra cieszyla, teraz z gowna probuje tort ulepic i jedynie co z tego wyszlo to duza niestrawnosc i mdlosci,a szkoda...
Pozdrawiam
edit :
Jakby ktos mial wedki na sprzedaz na 10 lvl to moze smialo pisac :
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=829046 kolega kupi.
This post was edited by Fiukture on Apr 18 2012 04:23pm