Quote (T3dy @ 10 Feb 2010 19:08)
witamy ;D
teraz czekać tylko, aż Mała Zuza się zarejstruje na jsp : p
hehe zawsze mile widziana taka panna

Quote (AGS @ 10 Feb 2010 18:54)
Witam serdecznie, no to widze, ze dosc szybko prychodza nowi czlonkowie, oby tak dalej

wczesniej by byl ale mial % niestety
This post was edited by Rogal on Feb 10 2010 12:33pm