☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> ~~~ Detox Guild Chat ~~~
Prev
1
72
73
74
75
76
748
Next
Add Reply
New Topic
Views: 90443
Replies: 7472
Track Topic
Thegri
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,093.59
#731
Aug 5 2009 06:39am
A ja wrócilem wreszcie z trasy i zasiadłem przed kompem. bede wieczorkiem pewnie cos klikał ale chyba musze drzemke sobie zrobić po pracy...
sg_orzi
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold
:
1,906.85
#732
Aug 5 2009 07:14am
Quote (BigBicho @ Wed, 5 Aug 2009, 13:24)
Ja nie pisalem bo do klawki nie miałem dostepu bueheheeh ale widze nienajgorszy spamzor
dobdry spam nie jest zly
Qlet
Member
Posts: 3,625
Joined: Apr 24 2006
Gold
:
23.75
#733
Aug 5 2009 08:47am
siemka chopaki
co tam słychać?
sg_orzi
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold
:
1,906.85
#734
Aug 5 2009 10:01am
Quote (Qlet @ Wed, 5 Aug 2009, 15:47)
siemka chopaki
co tam słychać?
siemka chlopaku nudy straszne a co tam u ciebie ? jak tam mozolny daje rade ?
Qlet
Member
Posts: 3,625
Joined: Apr 24 2006
Gold
:
23.75
#735
Aug 5 2009 10:16am
Quote (sg_orzi @ Wed, Aug 5 2009, 05:01pm)
siemka chlopaku nudy straszne a co tam u ciebie ? jak tam mozolny daje rade ?
sie opierdala z deka, jak to mozolny^^
melania
Member
Posts: 1,296
Joined: Sep 21 2007
Gold
:
0.00
#736
Aug 5 2009 10:24am
część
ale ja nie chłopak więc nie pisze co u mnie słychać
Qlet
Member
Posts: 3,625
Joined: Apr 24 2006
Gold
:
23.75
#737
Aug 5 2009 10:26am
Quote (melania @ Wed, Aug 5 2009, 05:24pm)
część
ale ja nie chłopak więc nie pisze co u mnie słychać
ejjj nooooo, napisz noooooo!
HavinGSeX
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold
:
78,300.00
#738
Aug 5 2009 01:14pm
Siemka wszystkim
Dzisiaj chyba czas na jakies gpski
Co wy na to
melania
Member
Posts: 1,296
Joined: Sep 21 2007
Gold
:
0.00
#739
Aug 5 2009 01:32pm
Quote (BigBicho @ Wed, Aug 5 2009, 07:14pm)
Siemka wszystkim
Dzisiaj chyba czas na jakies gpski
Co wy na to
hejka
a my na to jak na lato!
sg_orzi
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold
:
1,906.85
#740
Aug 5 2009 01:34pm
Quote (BigBicho @ Wed, 5 Aug 2009, 20:14)
Siemka wszystkim
Dzisiaj chyba czas na jakies gpski
Co wy na to
mysle ze sie da zrobic
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
72
73
74
75
76
748
Next
Add Reply
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact