Quote (thorgal999 @ 15 Apr 2012 06:41)
dzien dobry
dzisiaj na 10 do roboty. jesli nie bedzie ludzi to chetnie cos zagram ale znajac moje szczescie to beda. tak czy siak moze wieczorkiem mi sie uda dzisiaj kliknac.
Ja chętnie zgram po 21:00 jak bedziecie mieli miejsce. Cóż na 11:30 do roboty trzeba iść
