d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1721722723724725823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Apr 10 2012 07:00am
Dzien dobryyy!
pomnozylem swoj kapital x30% grajac w poka :D
IRL HAJS
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Apr 10 2012 12:09pm
x40% juz, ahh, bohactwo kuhwa!
sprzedalem takze mojego forda probe 2.
Czemu w lsie nie moge osiagnac takich sukcesow?! OH WAIT, nie robie climbow

jakies g/o dzis wieczorem?
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 10 2012 12:11pm
Quote (Stiffus @ 10 Apr 2012 20:09)
x40% juz, ahh, bohactwo kuhwa!
sprzedalem takze mojego forda probe 2.
Czemu w lsie nie moge osiagnac takich sukcesow?! OH WAIT, nie robie climbow

jakies g/o dzis wieczorem?


ja bym zagrał gdzieś ok 22
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 274,666.00
Apr 10 2012 12:11pm
Quote (Stiffus @ 10 Apr 2012 19:09)
x40% juz, ahh, bohactwo kuhwa!
sprzedalem takze mojego forda probe 2.
Czemu w lsie nie moge osiagnac takich sukcesow?! OH WAIT, nie robie climbow

jakies g/o dzis wieczorem?


sprzedaj dulary za fg imo i wykup stockeda, będzie sukces :]
ja w pracy, ok 23ciej mogę coś postukać ew.
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 10 2012 12:13pm
Magical fine alloy sword
Level Req: 20
Damage: 11 to 113

+12% Experience Gained

przyda się coś takiego w gildi czy nie ??
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 274,666.00
Apr 10 2012 12:19pm
Quote (thorgal999 @ 10 Apr 2012 19:13)
Magical fine alloy sword
Level Req: 20
Damage: 11 to 113

+12% Experience Gained

przyda się coś takiego w gildi czy nie ??


1fg albo poproś Malte :)
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
Apr 10 2012 12:28pm
No to 23, ja, Alek, Grzesiek, kto jeszcze? Randek?
Member
Posts: 33,307
Joined: Jun 4 2006
Gold: Locked
Apr 10 2012 12:29pm
Ja moge kliknac wieczorowa pora.
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Apr 10 2012 12:29pm
Quote (Stiffus @ 10 Apr 2012 20:28)
No to 23, ja, Alek, Grzesiek, kto jeszcze? Randek?


widzisz gdzieś tam 23 ?? bo ja nie :P

Quote (thorgal999 @ 10 Apr 2012 20:11)
ja bym zagrał gdzieś ok 22
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 10 2012 01:00pm
zagrą, lmk na gg/tsie jak bedziecie chcieli grac juz
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1721722723724725823Next
Closed New Topic