Quote (Stiffus @ 10 Apr 2012 19:09)
x40% juz, ahh, bohactwo kuhwa!
sprzedalem takze mojego forda probe 2.
Czemu w lsie nie moge osiagnac takich sukcesow?! OH WAIT, nie robie climbow
jakies g/o dzis wieczorem?
sprzedaj dulary za fg imo i wykup stockeda, będzie sukces :]
ja w pracy, ok 23ciej mogę coś postukać ew.