Quote (Stiffus @ 8 Apr 2012 08:22)
Dzien dobry.
Godzina 8:20 a ja juz pod domem rodzicow dziewczyny na poranne sniadanie zaproszon. QQ.
Wlasnie przez to uwielbiam swieta...
moi teściowie chcieli żebyśmy kurwa przyszli na 7:30 !!!!

idziemy na 11:30 bo mimo że jesteśmy pojebani że w ogóle tam idziemy to nie aż tak żeby iść w nocy.
miłego świątecznego dnia życzę. mój taki nie będzie.