d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev170717273741218Next
Closed New Topic
Member
Posts: 9,990
Joined: Jul 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 9 2010 06:17pm
powrocilem!
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Feb 9 2010 06:41pm
Dobry wieczor przyjaciele z Dark Water.
Rogal patrze ze Twoja gildia ma malo gp, moze chcesz jakis kupic w przyszlosci? ^_^

Quote (Matt1910Widzew @ 9 Feb 2010 21:42)
220 osób online na LS a żadnej osoby na katakumby nie ma chętnej


Jak ktos ma dobry team to potrafi siedziec w nim i dobra godzinke ;)
Poza tym sa roznice levelowe moza akurat na tym lvlu co Ty masz nie ma nikogo :cry:

Member
Posts: 9,990
Joined: Jul 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 9 2010 06:59pm
Quote (crunk_mp @ Feb 10 2010 12:41am)
Dobry wieczor przyjaciele z Dark Water.
Rogal patrze ze Twoja gildia ma malo gp, moze chcesz jakis kupic w przyszlosci? ^_^



Jak ktos ma dobry team to potrafi siedziec w nim i dobra godzinke ;)
Poza tym sa roznice levelowe moza akurat na tym lvlu co Ty masz nie ma nikogo :cry:


Twoja nie ma więcej ;]
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Feb 9 2010 11:54pm
pierwszy dziś :-)
Member
Posts: 2,408
Joined: Nov 16 2005
Gold: 60.94
Feb 10 2010 12:00am
2-gi
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Feb 10 2010 01:24am
to dzisiaj jestem trzeci :)

Quote (crunk_mp @ 10 Feb 2010 01:41)
Dobry wieczor przyjaciele z Dark Water.
Rogal patrze ze Twoja gildia ma malo gp, moze chcesz jakis kupic w przyszlosci? ^_^



Jak ktos ma dobry team to potrafi siedziec w nim i dobra godzinke ;)
Poza tym sa roznice levelowe moza akurat na tym lvlu co Ty masz nie ma nikogo :cry:


nie kupujemy gps przykro mi
Member
Posts: 9,990
Joined: Jul 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 10 2010 04:55am
podłoga w takim razie
Member
Posts: 2,408
Joined: Nov 16 2005
Gold: 60.94
Feb 10 2010 05:57am
Quote (T3dy @ Feb 10 2010 11:55am)
podłoga w takim razie

chyba mi przykro :P
Member
Posts: 9,990
Joined: Jul 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 10 2010 06:07am
Quote (Mloteczek @ Feb 10 2010 11:57am)
chyba mi przykro :P


mi nie =]
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Feb 10 2010 06:40am
mnie też nie ;)

na podłodze fajnie jest :P
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev170717273741218Next
Closed New Topic