d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > • Specified Dreams Guild Chat • > For Members & Friends
Prev17071727374972Next
Closed New Topic
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Apr 25 2009 02:26pm
What about this guys? ^_^ ( Maybe rate 1-10 )

Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 25 2009 02:30pm
Quote (Fezmin @ Sat, 25 Apr 2009, 22:26)
What about this guys? ^_^ ( Maybe rate 1-10 )

http://img25.imageshack.us/img25/7595/newexfd.png


9/10 :hug:
Member
Posts: 625
Joined: Mar 27 2007
Gold: 4.44
Apr 25 2009 02:51pm
Előre is bocsi, hogy magyarul írok, de az angolom elég alap szintű.
HC barb minimális fg-vel mit húzzon?:) Gondoltam rá fekszem a life-ra, így azért megy a dolog csak nem critelek billiókat:).
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Apr 25 2009 02:54pm
Quote (Nandiee @ Sat, Apr 25 2009, 10:51pm)
Előre is bocsi, hogy magyarul írok, de az angolom elég alap szintű.
HC barb minimális fg-vel mit húzzon?:) Gondoltam rá fekszem a life-ra, így azért megy a dolog csak nem critelek billiókat:).


10-et vitara kezdetnek, a többi str. Vegyél axe-okat ( értelemszerűen minnél több ee ), plate armorokat szintén ee-vel, és Str charomkat.

És plz rate the banner. :P

This post was edited by Fezmin on Apr 25 2009 03:00pm
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 25 2009 03:03pm
Quote (Fezmin @ Sat, 25 Apr 2009, 22:26)
What about this guys? ^_^ ( Maybe rate 1-10 )

http://img25.imageshack.us/img25/7595/newexfd.png


N1 :D
Member
Posts: 625
Joined: Mar 27 2007
Gold: 4.44
Apr 25 2009 03:05pm
Quote (Fezmin @ Sat, 25 Apr 2009, 20:54)
10-et vitara kezdetnek, a többi str. Vegyél axe-okat ( értelemszerűen minnél több ee ), plate armorokat szintén ee-vel, és Str charomkat.

És plz rate the banner. :P


Ty :) . Valahogy így gondoltam én is:P. A banner pedig 9/10 :). Egyedül a felírat része hagy egy pici kivetni valót, az mehetett volna máshova:rolleyes: (ne kérdezd, hogy hova^^).

edit2.

Bár lehet a betűtípus nem tetszik:). De egy biztos, hogy nagyon jól meg lett csinálva^^ Gj.

This post was edited by Nandiee on Apr 25 2009 03:11pm
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 25 2009 03:11pm
Quote (Nandiee @ Sat, 25 Apr 2009, 23:05)
Ty :) . Valahogy így gondoltam én is:P. A banner pedig 9/10 :). Egyedül a felírat része hagy egy pici kivetni valót, az mehetett volna máshova:rolleyes: (ne kérdezd, hogy hova^^).


Szerintem a felirat tökjó, a láng is jó a kardon ^^
Csak a színe olyan takonyszínű :thumbsup:
Member
Posts: 625
Joined: Mar 27 2007
Gold: 4.44
Apr 25 2009 03:13pm
Quote (Klontar @ Sat, 25 Apr 2009, 21:11)
Szerintem a felirat tökjó, a láng is jó a kardon ^^
Csak a színe olyan takonyszínű :thumbsup:


Nekem a színe az begyün:D
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,103.11
Trader: Trusted
Apr 25 2009 03:18pm
De egyvéleményen vagytok! :rofl:


Egyébként nekem tetszik 9/10



Az új mute-rendsszerrről inkáb nagyon, de nagyon, de nagyon-nagyon erősen hallgatok és még véletlenül sem mondok semmitsenem. Sőt, még annyitse.

<3
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Apr 25 2009 04:48pm
Thx Guys. ^_^
If anybody want akin profile banner, Pm to me. :)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev17071727374972Next
Closed New Topic