Quote (q^p @ Tue, 25 Nov 2008, 23:44)
Siemka

.
Jak to zwyczaj mówi - nowy goni do sklepu po flache

.
Wpisowe musi być.

oj ukasz
Quote (toldi @ Tue, 25 Nov 2008, 23:34)
Witam wszystkich zgromadzonych ;-)

Ukasz stawiamy na raffle?
This post was edited by Mefju on Nov 25 2008 04:46pm