Quote (dsliva @ Mon, 13 Oct 2008, 09:52)
jak masz takie crapy to sie meczysz ja wlasnie zaczynam od lvl 1
btw GP +1 -Failed by Fighter
e: lvl nr 2 nie weim czy zajelo mi to minute xD, zreszta zle rozwinieta postac teraz jakbys kupil jakis ex od lvl 15 to moze by to jakos nadrobilo.. tam life dostajesz co lvl tyle ile masz vita wiec jak cos to trzeba dac na poczatku..
A bo ja sie nie znam tak jak Wy :S