d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Polska ~~~ Ls Chat > Only For Members
Prev167891062Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
May 7 2008 02:31am
Quote (Rdk @ Wed, May 7 2008, 06:33am)
hehe wiem mowilem juz mu to tongue.gif ok trzeba oblukac troche kto jakie postepy robi bo juz dawno nie spogladalem smile.gif



w czym postepy
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 7 2008 05:53am
Quote (thc_sokol @ Wed, May 7 2008, 10:31am)


w czym postepy


lol jak to w czym ... proste ze slasherowaniu biggrin.gif ja powoli brne do przodu ty widze ze tez ladnie tniesz i kuba powoli z tylu ale kicek to 1 lvl na dzien przy jego lvl to troche zalu rly ...
Banned
Posts: 7,251
Joined: Jul 21 2007
Gold: Locked
Warn: 40%
May 7 2008 07:59am
Quote (Rdk @ Wed, May 7 2008, 11:53am)
lol jak to w czym ... proste ze slasherowaniu biggrin.gif ja powoli brne do przodu ty widze ze tez ladnie tniesz i kuba powoli z tylu ale kicek to 1 lvl na dzien przy jego lvl to troche zalu rly ...


jak bym mial czas to bym expil ^___________________^
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
May 7 2008 12:24pm
Quote (Rdk @ Wed, May 7 2008, 11:53am)
lol jak to w czym ... proste ze slasherowaniu biggrin.gif ja powoli brne do przodu ty widze ze tez ladnie tniesz i kuba powoli z tylu ale kicek to 1 lvl na dzien przy jego lvl to troche zalu rly ...


hehe ale chociaz sie uczy grac w lsa , niekturzy nie moge siedziec dlugo na kompie to nic do nich nie mam wink.gif

Quote (kubabos @ Wed, May 7 2008, 01:59pm)
</u>
<u>jak bym mial czas to bym expil ^___________________^




dlatego mowie jak ktos ma czas to gra wink.gif

This post was edited by thc_sokol on May 7 2008 12:35pm
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 7 2008 03:04pm
hehe spoko po co odrazu te nerwy ?? tongue.gif kurde jednak nie ulozy sie ls z moim planem bede musial odrazu mq walic ... bo chcialem ciut dluzej pograc dla zarobku i itemow i pod koniec edycji mq walnac ale bede musial oddac koledze ta bron bo pozyczalem i na nowo bede ciol wiec byc moze ale to moze beda 2 mq w tej edzie z mojej strony smile.gif hehe pozdro i gl w expieniu biggrin.gif
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 7 2008 05:10pm
Quote (Rdk @ Wed, May 7 2008, 11:04pm)
hehe spoko po co odrazu te nerwy ?? tongue.gif kurde jednak nie ulozy sie ls z moim planem bede musial odrazu mq walic ... bo chcialem ciut dluzej pograc dla zarobku i itemow i pod koniec edycji mq walnac ale bede musial oddac koledze ta bron bo pozyczalem i na nowo bede ciol wiec byc moze ale to moze beda 2 mq w tej edzie z mojej strony smile.gif hehe pozdro i gl w expieniu biggrin.gif


Jak wam idzie exping ?? u mnie w miare ... 66.5 lvla mam narazie na dzis koniec musze odespac bo jutro impreza biggrin.gif hehe pozdro ... smile.gif a macie jakie kozak miecz w miare tanio do sprzedania ?? za jakies 200 -300 fg ??
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
May 8 2008 03:20am
Quote (Rdk @ Wed, May 7 2008, 11:10pm)
Jak wam idzie exping ?? u mnie w miare ... 66.5 lvla mam narazie na dzis koniec musze odespac bo jutro impreza biggrin.gif hehe pozdro ... smile.gif a macie jakie kozak miecz w miare tanio do sprzedania ?? za jakies 200 -300 fg ??


ja nie mam miecza sam szukam wink.gif

ja 55.5 dzisiaj do 60 se nabije
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 8 2008 05:48am
hehe a ja mam zamiar dzisiaj tak na 68 wbic bo mam 66.75 smile.gif
Banned
Posts: 7,251
Joined: Jul 21 2007
Gold: Locked
Warn: 40%
May 8 2008 08:16am
Quote (Rdk @ Thu, May 8 2008, 11:48am)
hehe a ja mam zamiar dzisiaj tak na 68 wbic bo mam 66.75 smile.gif


ja 30 -.-
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
May 8 2008 08:27am
Quote (kubabos @ Thu, May 8 2008, 02:16pm)
ja 30 -.-


no to do roboty ;S
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev167891062Next
Add Reply New Topic