Quote (Rdk @ Wed, May 7 2008, 11:53am)
lol jak to w czym ... proste ze slasherowaniu

ja powoli brne do przodu ty widze ze tez ladnie tniesz i kuba powoli z tylu ale kicek to 1 lvl na dzien przy jego lvl to troche zalu rly ...
hehe ale chociaz sie uczy grac w lsa , niekturzy nie moge siedziec dlugo na kompie to nic do nich nie mam

Quote (kubabos @ Wed, May 7 2008, 01:59pm)
</u>
<u>jak bym mial czas to bym expil ^___________________^dlatego mowie jak ktos ma czas to gra
This post was edited by thc_sokol on May 7 2008 12:35pm