d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev168697071721218Next
Closed New Topic
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Feb 9 2010 03:25am
Quote (gokuu78 @ 9 Feb 2010 10:23)
to ja 1-szy

bo koleś z pod łodzi się nie odhaczył :]


to ja 3 - ci ;) bo pijany koles sie nie liczy :P

This post was edited by Rogal on Feb 9 2010 03:26am
Member
Posts: 2,408
Joined: Nov 16 2005
Gold: 60.94
Feb 9 2010 03:46am
i wszystko jasne :>

coś mi mówi że niedługo nas przestaną lubić :evil:
Member
Posts: 3,982
Joined: Jul 12 2005
Gold: 294.47
Feb 9 2010 04:12am
ee tam marku pierdanczysz czy po czy
my cie zawsze bedziemy lubiec ;D
Member
Posts: 9,990
Joined: Jul 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 9 2010 05:26am
Quote (Marco156 @ Feb 9 2010 10:12am)
ee tam marku pierdanczysz czy po czy
my cie zawsze bedziemy lubiec ;D


lubić* ; D


witam
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Feb 9 2010 06:01am
mamy nowego czlonka serdecznie powitac btata AGSa :)

This post was edited by Rogal on Feb 9 2010 06:11am
Member
Posts: 13,886
Joined: Jul 31 2005
Gold: 0.90
Feb 9 2010 06:10am
Witam serdecznie wszystkich :) , na pozczatek przedstawie sie, Mam na imie Michał 24 lata obecnie studiuje, nie pracuje ( ale mysle ze niedlugo )

This post was edited by n4xp on Feb 9 2010 06:12am
Member
Posts: 9,990
Joined: Jul 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 9 2010 06:17am
cześć =]
Member
Posts: 2,408
Joined: Nov 16 2005
Gold: 60.94
Feb 9 2010 06:28am
powitać ;)
Member
Posts: 11,922
Joined: Apr 8 2007
Gold: 406.99
Feb 9 2010 06:51am
Quote (Rogal @ 9 Feb 2010 13:01)
mamy nowego czlonka serdecznie powitac btata AGSa :)

Nie wiedzialem, ze Maciek wynalazl / dodal nowe slowo w(do) slowniku(a) :D "btata" czyli to znaczy teraz brat ( potocznie ofc ), bede mial to na uwadze xD
Quote (n4xp @ 9 Feb 2010 13:10)
Witam serdecznie wszystkich :) , na pozczatek przedstawie sie, Mam na imie Michał 24 lata obecnie studiuje, nie pracuje ( ale mysle ze niedlugo )

I odrazu faila zaliczyles... dopiero 18 bedzie 24 -.-
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Feb 9 2010 07:19am
siemanko ;)

nie mów Rogalu że nie mam racji :P
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev168697071721218Next
Closed New Topic