Quote (Rogal @ 9 Feb 2010 13:01)
mamy nowego czlonka serdecznie powitac btata AGSa

Nie wiedzialem, ze Maciek wynalazl / dodal nowe slowo w(do) slowniku(a)

"btata" czyli to znaczy teraz brat ( potocznie ofc ), bede mial to na uwadze xD
Quote (n4xp @ 9 Feb 2010 13:10)
Witam serdecznie wszystkich

, na pozczatek przedstawie sie, Mam na imie Michał 24 lata obecnie studiuje, nie pracuje ( ale mysle ze niedlugo )
I odrazu faila zaliczyles... dopiero 18 bedzie 24 -.-