d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev168697071722396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 25 2008 12:03pm
Quote (Sinek @ Tue, 25 Nov 2008, 18:39)
obstawilem raffle za 20 fg xD za 20 minut bede mial 20 kafli fg biggrin.gif

Edit: juz za 30 fg, za 10 minut jestem zarobiony -.-

Edit2: Coś nie wyszło ;<


To może i ja postawie.............znowu :|.
Edit: postawione (wyrzucone w błoto).

Quote (markov @ Tue, 25 Nov 2008, 17:32)
Ale ty lubisz rozpisywac Ukasz biggrin.gif


thumbsup.gif!

This post was edited by q^p on Nov 25 2008 12:08pm
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2008 12:13pm
co tam Panowie?
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 25 2008 12:16pm
Quote (Mefju @ Tue, 25 Nov 2008, 19:13)
co tam Panowie?


Nic Radosław, gramy w Hourly Raffle.
Radziu, czy wiesz, że za 305 FG będziesz miał 61 ticketów? devil.gif.
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 25 2008 12:23pm
Quote (q^p @ Tue, 25 Nov 2008, 19:16)
Nic Radosław, gramy w Hourly Raffle.
Radziu, czy wiesz, że za 305 FG będziesz miał 61 ticketów? devil.gif.


Nie podpuszczaj go biggrin.gif
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 25 2008 12:28pm
lol
przed chwila Radek przejebal 70 a ja 120 na raffle biggrin.gif nice
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2008 12:36pm
Quote (Leny @ Tue, 25 Nov 2008, 19:28)
lol
przed chwila Radek przejebal 70 a ja 120 na raffle biggrin.gif nice


cry3.gif

Quote (q^p @ Tue, 25 Nov 2008, 19:16)
Nic Radosław, gramy w Hourly Raffle.
Radziu, czy wiesz, że za 305 FG będziesz miał 61 ticketów? devil.gif.


wiem :<

Teraz ownie w cata z Alkiem heart.gif

This post was edited by Mefju on Nov 25 2008 12:37pm
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 25 2008 12:45pm
Quote (Mefju @ Tue, 25 Nov 2008, 19:36)


Teraz ownie w cata z Alkiem heart.gif


A ja nie mam z kim grac ;/ i w ogole teamu nie ma zadnego, a tylko 5 lvli potrzebuje do mq ;s
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2008 01:02pm
Quote (Sinek @ Tue, 25 Nov 2008, 19:45)
A ja nie mam z kim grac ;/ i w ogole teamu nie ma zadnego, a tylko 5 lvli potrzebuje do mq ;s


zawsze te ostatnie 5 jest najgorsze jak teamu nie ma :/
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 25 2008 01:02pm
Quote (Sinek @ Tue, 25 Nov 2008, 19:45)
A ja nie mam z kim grac ;/ i w ogole teamu nie ma zadnego, a tylko 5 lvli potrzebuje do mq ;s


Już 4 thumbsup.gif.
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 25 2008 01:12pm
lol bylo pisac do mnie to bysmy pograli cos ;p
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev168697071722396Next
Closed New Topic