Quote (Sinek @ Tue, 25 Nov 2008, 18:39)
obstawilem raffle za 20 fg xD za 20 minut bede mial 20 kafli fg

Edit: juz za 30 fg, za 10 minut jestem zarobiony -.-
Edit2: Coś nie wyszło ;<
To może i ja postawie.............znowu :|.
Edit: postawione (wyrzucone w błoto).
Quote (markov @ Tue, 25 Nov 2008, 17:32)
Ale ty lubisz rozpisywac Ukasz

!
This post was edited by q^p on Nov 25 2008 12:08pm