Quote (Thegri @ 10 Jul 2011 13:52)

nie mogłem sie powstrzymac

muhahahah
Quote (Grigo @ 10 Jul 2011 22:15)
Czolem.
O hai

Quote (wdzioba @ 11 Jul 2011 06:24)
dzień dobry Detoxiaki .....właśnie wróciłem z imprezy z Hamburga i jest zajebiście

Bon jour herr Wojtuś

Nawwet nie pytam co tam robileś

hahaha