Quote (BigBicho @ 18 Jun 2011 19:31)

all

siemanko
Quote (Grigo @ 18 Jun 2011 20:52)
A spokojnie i powolutku. Juz zaczalem sie rozkoszowac nadchodzacymi wakacjami

ja też , tylko z innego powodu ...bo mam większy ruch w pracy
Quote (malleus @ 18 Jun 2011 21:17)
siemka detoksiaki, co dobrego? już wakacje?

gracie trochę?
pozdrówki

siemanko , mało ostatnio gramy bo czasu brak . Pozdr