d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Detox Guild Chat ~~~
Prev1679680681682683748Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,125.25
Jun 4 2011 02:23pm
Quote (BigBicho @ 3 Jun 2011 15:03)
Od chu.. i ciut ciut :P :D


i jeszcze troche ^^
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 4 2011 03:10pm
Quote (iskra27 @ 4 Jun 2011 22:23)
i jeszcze troche ^^


+1 :)
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Jun 6 2011 01:16am
Kurwa ubolewam ze nie mam tak duzo czasu zeby tu byc...Ja jebie :/ Btw :hello: wszystkim !!!
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 6 2011 09:46am
Czolem!
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 4,491.45
Jun 6 2011 04:07pm
Quote (BigBicho @ 6 Jun 2011 09:16)
Kurwa ubolewam ze nie mam tak duzo czasu zeby tu byc...Ja jebie :/ Btw :hello: wszystkim !!!


ja niestety po powrocie z Polski nie miałem netu ....do dziś , ale wszystko naprawiłem i mam obecnie nową wersie vodafonu do netu , więc mam nadzieje że moje problemu z netem się skończyły.

Pozdrawiam ALL
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,092.64
Jun 7 2011 12:34am
to super wiadomość :) potrzebuję wsparcia na catasach :hug:
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Jun 8 2011 06:48am
Quote (wdzioba @ 7 Jun 2011 00:07)
ja niestety po powrocie z Polski nie miałem netu ....do dziś , ale wszystko naprawiłem i mam obecnie nową wersie vodafonu do netu , więc mam nadzieje że moje problemu z netem się skończyły.

Pozdrawiam ALL


Szkoda Wojti :(( Pozdro dla Ciebie :) ;) :)
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,125.25
Jun 8 2011 07:20am
Quote (wdzioba @ 6 Jun 2011 23:07)
ja niestety po powrocie z Polski nie miałem netu ....do dziś , ale wszystko naprawiłem i mam obecnie nową wersie vodafonu do netu , więc mam nadzieje że moje problemu z netem się skończyły.

Pozdrawiam ALL


super podro ofc :)

Quote (BigBicho @ 6 Jun 2011 08:16)
Kurwa ubolewam ze nie mam tak duzo czasu zeby tu byc...Ja jebie :/ Btw :hello: wszystkim !!!


co robisz teraz. masz skype? moze pogadamy :)


Pozdro wszystkim :)

This post was edited by iskra27 on Jun 8 2011 07:23am
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 4,491.45
Jun 8 2011 07:38am
yo yo :hail:
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Jun 8 2011 11:27pm
Quote (iskra27 @ 8 Jun 2011 15:20)
super podro ofc :)



co robisz teraz. masz skype? moze pogadamy :)


Pozdro wszystkim :)


Mam zawpadne to pogadamy :)

:hello: wszystkim !!!
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1679680681682683748Next
Add Reply New Topic