Quote (wdzioba @ 6 Jun 2011 23:07)
ja niestety po powrocie z Polski nie miałem netu ....do dziś , ale wszystko naprawiłem i mam obecnie nową wersie vodafonu do netu , więc mam nadzieje że moje problemu z netem się skończyły.
Pozdrawiam ALL
super podro ofc

Quote (BigBicho @ 6 Jun 2011 08:16)
Kurwa ubolewam ze nie mam tak duzo czasu zeby tu byc...Ja jebie :/ Btw

wszystkim !!!
co robisz teraz. masz skype? moze pogadamy

Pozdro wszystkim
This post was edited by iskra27 on Jun 8 2011 07:23am