☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev
1
67
68
69
70
71
82
Next
Closed
New Topic
Views: 7138
Replies: 810
Track Topic
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#681
Mar 27 2009 08:01am
Co tu tak drętwo ?
Misiowski
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold
:
700.00
#682
Mar 27 2009 08:05am
Quote (Onesteptodie @ Fri, Mar 27 2009, 02:01pm)
Co tu tak drętwo ?
ja slaszuję
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#683
Mar 27 2009 08:13am
Quote (Misiowski @ Fri, 27 Mar 2009, 15:05)
ja slaszuję
ja też >.<
Minuta_xxD
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold
:
0.01
Warn: 90%
#684
Mar 27 2009 08:27am
Wróciłem z rl!
Było straszno, musiałem napierdolić takim gangsterom, dałem rade z telefonem w ręku cuz musiałem Michałowi odpisać
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#685
Mar 27 2009 09:08am
wrocilem ze szkoly
ide slaszowac
q^p
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold
:
17,207.25
#686
Mar 27 2009 09:16am
Quote (Swartor @ Fri, 27 Mar 2009, 14:07)
cze Ukasz :
hello!:
Cześc Piotrek
.
Ja chyba kończe slaszing na dziś, dośc nudno :/.
This post was edited by q^p on Mar 27 2009 09:17am
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#687
Mar 27 2009 09:19am
Quote (q^p @ Fri, 27 Mar 2009, 16:16)
Cześc Piotrek
.
Ja chyba kończe slaszing na dziś, dośc nudno :/.
1-30 nudne jest
Misiowski
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold
:
700.00
#688
Mar 27 2009 09:33am
Quote (Swartor @ Fri, Mar 27 2009, 03:19pm)
1-30 nudne jest
tru
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#689
Mar 27 2009 09:45am
Quote (Swartor @ Fri, 27 Mar 2009, 16:19)
1-30 nudne jest
disvouch ja lubie 1-30
q^p
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold
:
17,207.25
#690
Mar 27 2009 10:02am
Quote (Onesteptodie @ Fri, 27 Mar 2009, 16:45)
disvouch ja lubie 1-30
Ja zasynam grając solo szczególnie na 1-30. 1-20 zrobiłem i kilka razy przysnąłem w ciągu godziny...
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
67
68
69
70
71
82
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact