Quote (markov @ Tue, 25 Nov 2008, 17:32)
Ale ty lubisz rozpisywac Ukasz
Znacie jakies ciekawe tytuly na PS2? Zassalem PES 09, NBA 2k9, NBA Live 09 i szczerze mowiac bieda.. NBA 2k od 2k7 sie wlasciwie nie rozni, to samo PES09.. Nie wiem jak LiVE.
Lukalem na jakies God of War II, Nowego NFS i takie tam.. co wy polecicie?
Ja ostatnie zalapałem zajawke na gry z amigi

Sciągnełem emulator i stare dobre gierki, ale juz mi sie znudziło, teraz gram w gierki z pegazusa xD