d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev167686970712396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Nov 25 2008 09:49am
Quote (markov @ Tue, 25 Nov 2008, 16:33)
Pierwszy alchemika failed, uf, ja chce paladyna biggrin.gif


uda się , uda spokojnie smile.gif

Quote (Mefju @ Tue, 25 Nov 2008, 16:44)
Witam!!!!!!! hail.gif


Witaj Radosławie smile.gif
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 25 2008 10:10am
Quote (Mefju @ Tue, 25 Nov 2008, 16:48)
co tam bejbe heart.gif?

kto ma 39-45 lvl?


Jakoś leci biggrin.gif.

Po levele najlepiej spojrzeć do guild charteru, Marunia zrobił nam przecie ładne zestawienie smile.gif. Damiana narazie w nim nie ma, musi się sprawdzić devil.gif tongue.gif.

This post was edited by q^p on Nov 25 2008 10:11am
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 25 2008 10:15am
Quote (q^p @ Tue, 25 Nov 2008, 17:10)
Jakoś leci biggrin.gif.

Po levele najlepiej spojrzeć do guild charteru, Marunia zrobił nam przecie ładne zestawienie smile.gif. Damiana narazie w nim nie ma, musi się sprawdzić devil.gif tongue.gif.


A gdzie to jest?? :PPPP
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 25 2008 10:27am
Quote (Sinek @ Tue, 25 Nov 2008, 17:15)
A gdzie to jest?? :PPPP


Hmmm My Guild -> View Guild Charter -> http://rpgplanet.vot.pl/revolta.png
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 25 2008 10:32am
Ale ty lubisz rozpisywac Ukasz biggrin.gif

Znacie jakies ciekawe tytuly na PS2? Zassalem PES 09, NBA 2k9, NBA Live 09 i szczerze mowiac bieda.. NBA 2k od 2k7 sie wlasciwie nie rozni, to samo PES09.. Nie wiem jak LiVE.
Lukalem na jakies God of War II, Nowego NFS i takie tam.. co wy polecicie?
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Nov 25 2008 10:36am
Quote (markov @ Tue, 25 Nov 2008, 17:32)
Ale ty lubisz rozpisywac Ukasz biggrin.gif

Znacie jakies ciekawe tytuly na PS2? Zassalem PES 09, NBA 2k9, NBA Live 09 i szczerze mowiac bieda.. NBA 2k od 2k7 sie wlasciwie nie rozni, to samo PES09.. Nie wiem jak LiVE.
Lukalem na jakies God of War II, Nowego NFS i takie tam.. co wy polecicie?


szachy, warcaby ...
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 25 2008 10:36am
Quote (markov @ Tue, 25 Nov 2008, 17:32)
Ale ty lubisz rozpisywac Ukasz biggrin.gif

Znacie jakies ciekawe tytuly na PS2? Zassalem PES 09, NBA 2k9, NBA Live 09 i szczerze mowiac bieda.. NBA 2k od 2k7 sie wlasciwie nie rozni, to samo PES09.. Nie wiem jak LiVE.
Lukalem na jakies God of War II, Nowego NFS i takie tam.. co wy polecicie?


Ja ostatnie zalapałem zajawke na gry z amigi biggrin.gif Sciągnełem emulator i stare dobre gierki, ale juz mi sie znudziło, teraz gram w gierki z pegazusa xD
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 25 2008 10:39am
Quote (thorgal999 @ Tue, 25 Nov 2008, 17:36)
szachy, warcaby ...


... poker, striptiz tongue.gif

Sinek, mi juz to przeszlo wink.gif
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2008 10:42am
Quote (markov @ Tue, 25 Nov 2008, 17:39)
... poker, striptiz tongue.gif

Sinek, mi juz to przeszlo wink.gif


gta sa moze? albo jakies nsfy?
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 25 2008 11:39am
obstawilem raffle za 20 fg xD za 20 minut bede mial 20 kafli fg biggrin.gif

Edit: juz za 30 fg, za 10 minut jestem zarobiony -.-

Edit2: Coś nie wyszło ;<

This post was edited by Sinek on Nov 25 2008 12:01pm
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev167686970712396Next
Closed New Topic