Teoretycznie tak, a praktycznie to mam jeszcze 3 tygodnie szkoly w czerwcu, z czego 2 tygodnie, podczas ktorych wszystko sie mzoe zdarzyc. Kilka rzeczy trzeba bedzie jeszcze przejrzec, a potem wakacje

e/ Pamietam jeszcze jak z placzem ustawialem sobie w profilu status school time i myslalem o 10 miesiacach nauki
