d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Detox Guild Chat ~~~
Prev1675676677678679748Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
May 23 2011 09:12am
czy ktoś będzie grał w lsa?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 23 2011 09:16am
Czy ktos bedzie gral w lola?
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
May 23 2011 11:31pm
ja grałem i będę grał w lsa :D gz Orzi i Wojti punktasków :) ja kolejna postac na samuraja wbiłem :p
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
May 24 2011 07:40am
Quote (Thegri @ 24 May 2011 07:31)
ja grałem i będę grał w lsa :D  gz Orzi i Wojti punktasków :)  ja kolejna postac na samuraja wbiłem :p


gz Jaro !!!
ps. nie pamiętam jak wbiłem 2 postac ......reset miałem 2 x 0.7 jeblem .....dobrze że nie ripłem :P
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 24 2011 09:49am
Gz!
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
May 24 2011 03:07pm
Quote (wdzioba @ May 24 2011 01:40pm)
gz Jaro !!!
ps. nie pamiętam jak wbiłem 2 postac ......reset miałem 2 x 0.7 jeblem .....dobrze że nie ripłem :P


no ja juz poszedlem bo chyba zasnales na klawie po tym 2 climbie :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 24 2011 03:32pm
Jeszcze mi 3 dni praktyk zostaly...
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
May 25 2011 01:40am
Quote (Grigo @ May 24 2011 09:32pm)
Jeszcze mi 3 dni praktyk zostaly...


I wakacje :) gratulacje :D

ja wczoraj na 3 boom... :wallbash:
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
May 25 2011 08:43am
przez godzinę próbowałem się zalogować na jsp..... już myślałem że mi się nie uda . Nie wiem co to było ale bardzo mnie to zirytowało .....
Mam nadzieje że problem był tylko u mnie....
Pozdrawiam ALL
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 25 2011 10:03am
Quote (Thegri @ 25 May 2011 09:40)
I wakacje :) gratulacje :D

ja wczoraj na 3 boom...  :wallbash:


Teoretycznie tak, a praktycznie to mam jeszcze 3 tygodnie szkoly w czerwcu, z czego 2 tygodnie, podczas ktorych wszystko sie mzoe zdarzyc. Kilka rzeczy trzeba bedzie jeszcze przejrzec, a potem wakacje :)


e/ Pamietam jeszcze jak z placzem ustawialem sobie w profilu status school time i myslalem o 10 miesiacach nauki :cry:

This post was edited by Grigo on May 25 2011 10:03am
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1675676677678679748Next
Add Reply New Topic