Quote (Thegri @ 25 May 2011 09:40)
I wakacje

gratulacje
ja wczoraj na 3 boom...

Teoretycznie tak, a praktycznie to mam jeszcze 3 tygodnie szkoly w czerwcu, z czego 2 tygodnie, podczas ktorych wszystko sie mzoe zdarzyc. Kilka rzeczy trzeba bedzie jeszcze przejrzec, a potem wakacje

e/ Pamietam jeszcze jak z placzem ustawialem sobie w profilu status school time i myslalem o 10 miesiacach nauki
This post was edited by Grigo on May 25 2011 10:03am