Quote (Matt1910Widzew @ 8 Feb 2010 15:31)
jeżeli będziecie mieli items dla barb to możecie mi dać/pożyczyć?
wszyscy gramy barbami chyba
kazdy kompleuje dopiero itemy
nie posiadamy tez skarbca ale mam nadziuje ze jak sie to juz rozwinie to takowy bedziemy posiadac