Quote (Swartor @ Fri, 27 Mar 2009, 13:42)
moglem wczoraj zrobil ale zostalem na 64 wellowac :>
dzisiaj zrobie, to bedzie 4 dni

eQ i minuta
co jest czemu nie gracie?

nie widziaem

mam; DDDDDDDDDDDDD
Jestem Michał - zwany retwe.
Hapne dzide, albo pletwe.
Mam problemik, calkiem duzy.
Lista warnow mi sie dłuzy.
Jestem on-line gierek krulem.
Bo wymiatam swym pazurem!
Klikam czesto podczas nocy
Moze item my wyskocy...
Ladder slasher to jest zycie.
jak pogracie - zobaczycie.
Jestem zgredem na talary
daj mi donejt chocby maly ;/