d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev1666768697082Next
Closed New Topic
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 27 2009 06:37am
Quote (Onesteptodie @ Fri, 27 Mar 2009, 12:50)
Bo my jesteśmy przodownikami, wyrabiamy 500% normy


"Jestem Michał zwany - Retwe..." zna to ktoś do końca? biggrin.gif


Gozu wierszyk był ; DDDD
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 27 2009 06:42am
Quote (Minuta_xxD @ Fri, 27 Mar 2009, 12:01)
Ja pierdole, jak Wy w tego Lsa tak napierdalacie -.-

Ja nie wiem czy w tydzień mq zrobie, a wy w 3dni, albo i krócej.


moglem wczoraj zrobil ale zostalem na 64 wellowac :>
dzisiaj zrobie, to bedzie 4 dni happy.gif


eQ i minuta
co jest czemu nie gracie? sad.gif

Quote (Minuta_xxD @ Fri, 27 Mar 2009, 13:37)
"Jestem Michał zwany - Retwe..." zna to ktoś do końca? biggrin.gif


Gozu wierszyk był ; DDDD


nie widziaem sad.gif

This post was edited by Swartor on Mar 27 2009 06:42am
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 27 2009 06:43am
Quote (Swartor @ Fri, 27 Mar 2009, 13:42)
moglem wczoraj zrobil ale zostalem na 64 wellowac :>
dzisiaj zrobie, to bedzie 4 dni happy.gif


eQ i minuta
co jest czemu nie gracie? sad.gif



nie widziaem sad.gif


mam; DDDDDDDDDDDDD


Jestem Michał - zwany retwe.
Hapne dzide, albo pletwe.
Mam problemik, calkiem duzy.
Lista warnow mi sie dłuzy.

Jestem on-line gierek krulem.
Bo wymiatam swym pazurem!
Klikam czesto podczas nocy
Moze item my wyskocy...

Ladder slasher to jest zycie.
jak pogracie - zobaczycie.
Jestem zgredem na talary
daj mi donejt chocby maly ;/

Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 27 2009 06:44am
Quote (Minuta_xxD @ Fri, 27 Mar 2009, 13:43)
mam; DDDDDDDDDDDDD


Jestem Michał - zwany retwe.
Hapne dzide, albo pletwe.
Mam problemik, calkiem duzy.
Lista warnow mi sie dłuzy.

Jestem on-line gierek krulem.
Bo wymiatam swym pazurem!
Klikam czesto podczas nocy
Moze item my wyskocy...

Ladder slasher to jest zycie.
jak pogracie - zobaczycie.
Jestem zgredem na talary
daj mi donejt chocby maly ;/


thx wub.gif

Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 27 2009 06:46am
Quote (Onesteptodie @ Fri, 27 Mar 2009, 13:44)
thx wub.gif


Np wub.gif
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Mar 27 2009 06:53am
Siemanko! hand.gif . Jak sprawy sie przedstawiają?
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 27 2009 06:56am
Quote (q^p @ Fri, 27 Mar 2009, 13:53)
Siemanko! :hello&#33;: . Jak sprawy sie przedstawiają?


Siemanko, po raz kolejny

następująco:
a) dajesz frii
b ) dajesz free
c) dajesz phree


Ja idę do rl, będę gdzieś o 16!
Member
Posts: 37,216
Joined: Jun 3 2005
Gold: 5,841.74
Mar 27 2009 07:01am
Quote (Minuta_xxD @ Fri, 27 Mar 2009, 13:56)
Siemanko, po raz kolejny

następująco:
a) dajesz frii
b ) dajesz free
c) dajesz phree


Ja idę do rl, będę gdzieś o 16!


uwazaj tam na siebie sad.gif

witam wszystkich tongue.gif
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 27 2009 07:07am
Quote (krz3m!n @ Fri, 27 Mar 2009, 14:01)
uwazaj tam na siebie sad.gif

witam wszystkich tongue.gif


Wszyscy Cię witają
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 27 2009 07:07am
Quote (krz3m!n @ Fri, 27 Mar 2009, 14:01)
uwazaj tam na siebie sad.gif

witam wszystkich tongue.gif


cze smile.gif

Quote (q^p @ Fri, 27 Mar 2009, 13:53)
Siemanko! :hello&#33;: . Jak sprawy sie przedstawiają?


cze Ukasz


hand.gif
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1666768697082Next
Closed New Topic