Quote (Fezmin @ Mon, Apr 20 2009, 03:28pm)
Üdv kedves Ladder Slasher-es guild társak!RiNGiSpiLeR-el támadt egy, olyan ötletunk a
The Trust-os emberkéken felbuzdulva, hogy nekünk is kéne csinálni egy olyan jellegű Maze-t, amibe cakkumpakk elmegyünk 1-71ig. ( Nekik 5 óra alatt sikerült. ) Nekünk valószínüleg nem fog.

De mindenképp gyorsabbak leszünk mint soloban, illetve hébe hóba egy-két cataban. Mi úgy gondoltuk, hogy ezt hc-ban fogjuk megejteni, tehát elsősorban a Hc-s játékosok jelentkezését várjuk.

A részleteket még kidolgozzuk, illetve várjuk a kreatív ötleteket, hozzászólásokat. Minnél hamarabb szeretnénk, ha nyélbeütődne a dolog.

Szerintem mókának se lenne utolsó.

Szóval írjon aki vevő lenne erre.

( És még egy nagy szívesség, mivel az angol tudásom elég gyatra, ha valaki ennek a szövegnek a lényegét lefordítaná azt nagyon megköszönném.

)
Quote (RiNGiSpiLeR @ Mon, Apr 20 2009, 03:39pm)
Heya guys!
We have a nice idea about cataplay. So, Fezmin & me thought we can make a nice catateam as
The Trust members did.

We'll start making chars in same times & playing together... In maze cata 1-71 eZ and this is will be 6-7hours max imo...We will be faster if we play as a team... solo is so slow for everybody... :/
Also, it's will be very fun.

If anybody has any good idea or will be in the team feel free to pm'ing to me or to Fezmin.
Sorry for my bad english.

~ Ati
Bump ( I think we can start in the weekend )
5 player:
1. RiNGiSpiLeR - Barbarian ( Melee )
2. Fezmin - Monk or maybe Paladin if i can pass

( Melee/Healer )
3. luics - Magician ( Healer )
4. free solt
5. free solt
If u want to join, plz pm me, or Ringi. Thx
This post was edited by Fezmin on Apr 21 2009 07:31pm