Quote (Thegri @ 22 Apr 2011 07:48)
musimy wreszcie w tego pokera Grzesiu zagrac

moze dzisaij wieczorem bo ja ie wychodze nigdzie?
Mam czas do 20 (o ile nigdzie nie wyjde) a pozniej dopiero po 22 bede.
Quote (jaku @ 22 Apr 2011 10:47)
zdrowych spokojnych swiat detoXiaki

pozdro z dzielni
Wesolch Swiat

Co u Ciebie? Widze, ze Ci fg zalega, w razie czego u mnie zawsze sie znajdzie miejsce, pozdro
