Quote (FantuSia @ Apr 18 2011 10:27pm)
no ja przyjade do dżara i zrobie bibe

A Ty masz sie wreszcie odezwać

na skype Ci pisałem <foch> <z przytupem nawet foch>

Gratki Wojti +2

Kiedy będzie passs??!!
This post was edited by Thegri on Apr 18 2011 11:42pm