Quote (Grigo @ Apr 13 2011 05:04pm)
Nie zauwazyles mojej gwiazdki, wiec Ci nie odpowiem <foch>
hahahah widziałem Grzesiu i cholernie zazdroszzę

ja miałem ochotę wielką zdonowac naszego Wielkiego Kreatora Tejże Wspaniałej Stronki ale oszacowałem że zabraknie mi troszke kasy na HC sprzecik

dlatego odłożyłem to na później

nie mniej bardzo gratuluję
