d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Detox Guild Chat ~~~
Prev1660661662663664748Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 13 2011 11:04am
Quote (Thegri @ 13 Apr 2011 18:56)
:D  hello
jak Wam sie podoba mój nowy kawałek z Youtube na profilu  :unsure:


Nie zauwazyles mojej gwiazdki, wiec Ci nie odpowiem <foch>
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Apr 13 2011 11:20am
Quote (Grigo @ Apr 13 2011 05:04pm)
Nie zauwazyles mojej gwiazdki, wiec Ci nie odpowiem <foch>


hahahah widziałem Grzesiu i cholernie zazdroszzę :D ja miałem ochotę wielką zdonowac naszego Wielkiego Kreatora Tejże Wspaniałej Stronki ale oszacowałem że zabraknie mi troszke kasy na HC sprzecik :( dlatego odłożyłem to na później :) nie mniej bardzo gratuluję :hail:
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 13 2011 11:24am
Quote (Thegri @ 13 Apr 2011 19:20)
hahahah widziałem Grzesiu i cholernie zazdroszzę :D  ja miałem ochotę wielką zdonowac naszego Wielkiego Kreatora Tejże Wspaniałej Stronki ale oszacowałem że zabraknie mi troszke kasy na HC sprzecik :(  dlatego odłożyłem to na później :) nie mniej bardzo gratuluję :hail:


Na gwiazdke wydalem 1k fg, bo chcialem skorzystac z donor forum, ale okazalo sie, ze po konsulatacji z Lajo moje "potrzeby" nie beda mogly zostac zrealizowane.
A co do Twojego linka z profilu to pomysle nad tym :ph34r:
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Apr 13 2011 11:29am
Quote (Thegri @ 13 Apr 2011 18:20)
hahahah widziałem Grzesiu i cholernie zazdroszzę :D ja miałem ochotę wielką zdonowac naszego Wielkiego Kreatora Tejże Wspaniałej Stronki ale oszacowałem że zabraknie mi troszke kasy na HC sprzecik :( dlatego odłożyłem to na później :) nie mniej bardzo gratuluję :hail:


nie warto Smoczusiu, ja zdonowalem i zaluje teraz :p
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Apr 13 2011 11:49am
Quote (Leny @ Apr 13 2011 05:29pm)
nie warto Smoczusiu, ja zdonowalem i zaluje teraz :p


tez tak myslę Lenuś :hug: co tam porabiasz skarbeńku :) kiedy sie na hc przerzucisz :) ?
Member
Posts: 7,299
Joined: Mar 22 2006
Gold: 250.41
Apr 13 2011 04:11pm
Quote (Thegri @ Apr 13 2011 01:49pm)
tez tak myslę Lenuś :hug:  co tam porabiasz skarbeńku :) kiedy sie na hc przerzucisz :) ?


:hello: :hug:
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Apr 14 2011 11:42pm
SIEMANO Z RANA !
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Apr 15 2011 01:43am
Quote (ilikeitlikethat @ Apr 13 2011 10:11pm)
:hello: :hug:


:hug: <3
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Apr 15 2011 02:13am
w diabełka mogę grac bo mało z transferu zabiera :) , więc D2 czas ..... lepiej późno niż wcale :D

a teraz do pracy lece 3m się

This post was edited by wdzioba on Apr 15 2011 02:14am
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Apr 15 2011 02:24am
:) a ja w diabełka juz nie gram wiecej :p
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1660661662663664748Next
Add Reply New Topic