Quote (Grigo @ 1 Apr 2011 18:03)
Wreszcie troche ladnej pogody

Mialem w sobote spotkac sie z kumplami i pograc w kosza, ale bede siedzial w domu i lutował układ... Byle do swiat. W maju mam praktyki, wiec po 8 godzin dziennie bede wysiadywal przed odbiornikami telewizyjnymi, radiowymi i czym jeszcze sie da, zeby je naprawiac... A pozniej wakacje!!! Ekspresowe 2 miesiace, po ktorych jak to z kazdym kolejnym rokiem- jeszcze wiekszy zapierdol

Co tam u Was?
U nas praca , koks, siłownia i dziewczyny

Takze stara bida

Troche tez gramy w diablo
This post was edited by BigBicho on Apr 2 2011 04:54am