d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Detox Guild Chat ~~~
Prev1654655656657658748Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Apr 1 2011 06:58am
OWNED na pryma aprylis nupy :D
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Apr 1 2011 07:01am
Quote (sg_orzi @ Apr 1 2011 12:58pm)
acha a niemogles tego napisac na gg or skype ??


:D

This post was edited by Thegri on Apr 1 2011 07:02am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 1 2011 07:04am
Mogliscie dluzej zwlekac z obwieszczeniem tego faktu ;)
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Apr 1 2011 07:36am
udał się kawał BRAVO !!!
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Apr 1 2011 07:37am
mnie to nie bawi jakos LOL !!!!!!!!!
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Apr 1 2011 08:04am
Quote (wdzioba @ Apr 1 2011 01:36pm)
udał się kawał BRAVO !!!


:) mieliśmy z Pawłem niezly ubaw :D

Quote (sg_orzi @ Apr 1 2011 01:37pm)
mnie to nie bawi jakos LOL !!!!!!!!!


smuuutas :p

This post was edited by Thegri on Apr 1 2011 08:05am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 1 2011 10:03am
Wreszcie troche ladnej pogody :D Mialem w sobote spotkac sie z kumplami i pograc w kosza, ale bede siedzial w domu i lutował układ... Byle do swiat. W maju mam praktyki, wiec po 8 godzin dziennie bede wysiadywal przed odbiornikami telewizyjnymi, radiowymi i czym jeszcze sie da, zeby je naprawiac... A pozniej wakacje!!! Ekspresowe 2 miesiace, po ktorych jak to z kazdym kolejnym rokiem- jeszcze wiekszy zapierdol :)
Co tam u Was?
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Apr 1 2011 08:26pm
Quote (Grigo @ 1 Apr 2011 17:03)
Wreszcie troche ladnej pogody :D Mialem w sobote spotkac sie z kumplami i pograc w kosza, ale bede siedzial w domu i lutował układ... Byle do swiat. W maju mam praktyki, wiec po 8 godzin dziennie bede wysiadywal przed odbiornikami telewizyjnymi, radiowymi i czym jeszcze sie da, zeby je naprawiac... A pozniej wakacje!!! Ekspresowe 2 miesiace, po ktorych jak to z kazdym kolejnym rokiem- jeszcze wiekszy zapierdol :)
Co tam u Was?


....ja też chce mięć takie wakacje.......
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Apr 2 2011 04:52am
Quote (Grigo @ 1 Apr 2011 18:03)
Wreszcie troche ladnej pogody :D Mialem w sobote spotkac sie z kumplami i pograc w kosza, ale bede siedzial w domu i lutował układ... Byle do swiat. W maju mam praktyki, wiec po 8 godzin dziennie bede wysiadywal przed odbiornikami telewizyjnymi, radiowymi i czym jeszcze sie da, zeby je naprawiac... A pozniej wakacje!!! Ekspresowe 2 miesiace, po ktorych jak to z kazdym kolejnym rokiem- jeszcze wiekszy zapierdol :)
Co tam u Was?


U nas praca , koks, siłownia i dziewczyny :D Takze stara bida :P Troche tez gramy w diablo :P

This post was edited by BigBicho on Apr 2 2011 04:54am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 2 2011 11:22am
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1654655656657658748Next
Add Reply New Topic