Quote (Thegri @ 1 Apr 2011 09:10)
Panowie nadszedł ten czas kiedy każdy wybiera nową drogę w karierze... Dzisiaj mieliśmy dosyć mocne nieporozumienie z Pawłem w pracy i nasze drogi się najprawdopodobnie rozejdą. Nie będę robił dramy ale zamierzam opuścić Detox i dać sobie spokój z graniem na jakiś czas ... jeszcze jest trochę czasu na przemyślenie tego wszystkiego ale pewnie w ciągu tygodnia podejme decyzje
Weź nie płacz i to jeszcze publicznie...Nie wiem wogole o co Ci chodzi...ale nie bede Cie tu trzymal za wszelka cene :/ Nie o to chodzi zeby odejsc tylko zeby sie jakos porozumiec a jak tak stawiasz sprawe to wiedz ze jak pojdziesz to juz koniec bedzie...Zdajesz sobie z tego sprawe ???